Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Współpraca TOTALbet z agencją Arskom

Pierwszym etapem współpracy TOTALbet i Arskom było zaangażowanie obsługiwanego przez agencję Andrzeja Twarowskiego do roli ambasadora bukmachera.

Znany komentator piłkarski będzie twarzą kampanii promocyjnych TOTALbet, włączając się w komunikację marki w mediach społecznościowych i proponując konkursy dla kibiców.

Od październiku współpraca została poszerzona o działania komunikacyjne. Za obsługę marki TOTALbet po stronie agencji odpowiedzialny będzie Mateusz Brzeźniak, senior account executive, wraz z zespołem.

Współpraca z marką TOTALbet to dla nas duże wyróżnienie i zarazem wielka przyjemność. Andrzej Twarowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w kraju, bardzo doceniany przez kibiców za swoją fachowość i poczucie humoru. Połączenie profesjonalizmu Andrzeja z TOTALbet – marką wyjątkowo atrakcyjną dla kibica – i z innowacyjnymi rozwiązaniami da bardzo dobre efekty. Arskom to zespół ludzi żyjących sportem na co dzień. To dla nas kolejny kontrakt, gdzie nasza pasja do pokazywania pozytywnych emocji, jakie niesie ze sobą sport, realizowana będzie na najwyższym poziomiemówi Paweł Sławski, partner zarządzający Arskom.

źródło:https://publicrelations.pl/arskom-dla-totalbet/

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021