Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Przyśpieszony Puchar Włoch już za nami, co oznacza, że wraca Serie A. Finał pomiędzy Juventusem a Napoli tylko zaostrzył nasz apetyt na futbol rodem z Italii.

MISTRZOSTWO DLA JUVENTUSU CZY LAZIO?

Serie A z roku na rok ogląda się coraz lepiej. Nie tylko ze względu na fakt, że występuje tam coraz więcej Polaków. Powodem jest przede wszystkim fakt, że tamtejsze drużyny prezentują coraz lepszy futbol. Juventus regularnie zdobywa mistrzostwo kraju, ale ma już większą konkurencję. W tym sezonie najbardziej naciska na nich Lazio, które traci do „Starej Damy” tylko jeden punkt. Przez długi czas Inter był na czele, jednak po dwóch ostatnich porażkach ma już na koncie dziewięć „oczek” straty do lidera.

Cieszy jednak fakt, że Inter się odradza. Czekamy jeszcze na to, by AC Milan znowu błyszczał. Ciężko będzie im dorównać do sukcesów sprzed kilkunastu lat, kiedy wygrywali Ligę Mistrzów, zwłaszcza że obecnie mogą walczyć co najwyżej o miejsce w TOP 4, które gwarantuje grę w fazie grupowej Champions League. Ale przecież chrapkę na to, by znaleźć się w tych elitarnych rozgrywkach ma jeszcze Napoli, AS Roma czy wreszcie Atalanta, która w obecnej edycji LM zachwyca, a w Serie A plasuje się na czwartym miejscu.

MECZE BĘDĄ PRAKTYCZNIE CODZIENNIE

Podobnie jak w La Liga, mecze w Serie A odbywać się będą praktycznie codziennie. Sezon zostanie wznowiony w sobotę o godzinie 19:30, kiedy Torino zmierzy się na swoim stadionie z Parmą. Pierwsze ciekawsze mecze czekają nas dzień później. Wtedy Atalanta zagra z Sassuolo, a Inter z Sampdorią.

BETFAN już teraz możecie typować wszystkie mecze Serie A. Wystarczy, że przejdziecie TUTAJ. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali także wiele zakładów specjalnych związanych z ligą włoską. Typować możecie chociażby to, która drużyna wygra mistrzostwo, kto spadnie z najwyższej klasy rozgrywkowej lub kto zostanie królem strzelców. 

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021