Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wracają amerykańskie sporty! NBA i NHL bez podatku w eWinner

Powrót amerykańskich sportów, na czele z NBA i NHL, co może oznaczać jedno: eWinner od jutra (30.07) od 10:00 rusza z nową promocją dla stałych graczy! Bukmacher ten zdecydował się na propozycję znaną i lubianą, czyli grę bez podatku 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu na NBA i NHL.

Warunki są bardzo proste: kurs całkowity kuponu @2.20 i… to wszystko. Mogą być kupony SOLO lub AKO, na zakłady przedmeczowe i live – decyzja należy do Ciebie! Sprawdź ofertę USA

 • ZALOGUJ SIĘ I PRZYGOTUJ KUPON
  Przygotowano akcję specjalną dla wszystkich fanów koszykówki i hokeja na lodzie. Od teraz, przez 7 dni w tygodniu, najlepsze ligi świata obstawisz bez podatku. Jak to działa?
 • ZADBAJ O KURS MINIMALNY I ZAGRAJ
  Przygotuj kupon SOLO lub AKO z wydarzeniami z NBA i/lub NHL. Zadbaj o kurs minimalny 2.20 i zagraj za środki z konta głównego. Możesz obstawić zarówno zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo.
 • GRAJ BEZ PODATKU
  Jeśli spełniłeś warunki akcji Twój kupon będzie kuponem bez podatku! Jeśli wygrasz otrzymasz 100% wygranej. Pamiętaj o kursie minimalnym 2.20.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

155 zł wraca na konto główne - Nowy bonus w eWinner
 • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
 • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
 • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021