Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wraca Superbet Cup. Do wygrania bonusy. Codziennie!

Jak dołączyć do Superbet Cup?

To bardzo proste. Wystarczy, że w czasie trwania konkursu Superbet Cup, który rozgrywany jest od 8 czerwca do 14 czerwca (godz. 23:59) br., przygotujesz i obstawisz kupon z min. stawką 10 PLN.

Z konkursu wyłączone są jedynie kupony zapłacone środkami bonusowymi oraz te, które nie zostaną rozliczone do godz. 23:59 w ostatnim dniu trwania konkursu (14 czerwca br.).

Co ważne, do konkursu można dołączyć w każdym momencie jego trwania. Wystarczy spełnić powyższe warunki uczestnictwa w Konkursie.

Jak liczyone są punkty w konkursie Superbet Cup oraz jak przyznawane są bonusy?

W konkursie obowiązuje następująca punktacja:

 1. kupony wygrane – do punktacji w rankingach konkursowych wlicza się kwota wygranej z takich kuponów (530 zł wygranej to 530 pkt)
 2. kupony przegrane – do punktacji w rankingach konkursowych wlicza się jedynie stawka kuponu (20 PLN to 20 pkt)
 3. kupony rozliczone za pomocą funkcji cash-out- do punktacji w rankingach konkursowych wlicza się kwota cash-out (30 PLN to 30 pkt)

Przyjmuje się, że każda kwota wyrażona po przecinku liczy się jako 0 (przykład: 5,30 zł = 5 pkt.)

Jakie bonusy można wygrać?

Punkty konkursowe utworzą ranking główny, w którym przewidziano następujące bonusy:

 • 1. miejsce – bonus 500 PLN
 • 2. miejsce – bonus 250 PLN
 • 3. miejsce – bonus 100 PLN
 • 4.-10. miejsce – bonus 50 PLN
 • 11.-20. miejsce – bonus 25 PLN

Dodatkowo każdego dnia trwania konkursu zostaną przyznane “Nagrody dnia”, dla 3 graczy z najlepszymi wynikami wg następujących zasad:

 • 1. miejsce – bonus 20 PLN
 • 2. miejsce – bonus 15 PLN
 • 3. miejsce – bonus 10 PLN

WAŻNE:W przypadku równej liczby punktów o kolejności w rankingu głównym oraz o “Nagrodach dnia” zadecyduje większa liczba zawartych kuponów. W razie dalszego braku rozstrzygnięcia, wyższe miejsce w klasyfikacji uzyska Gracz, który w czasie trwania konkursu uzyskał najwyższą wygraną na pojedynczym kuponie (kwalifikującym się do konkursu).

Bonusy za “Nagrody dnia” zostaną przyznane najpóźniej następnego dnia po opublikowaniu informacji o przyznanych nagrodach (np. nagrody za poniedziałek, zostaną ogłoszone we wtorek, a przyznane najpóźniej w środę). Nagrody za ranking główny zostaną przyznane po 14 czerwca br., najpóźniej 21 czerwca br.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021