Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wraca niedoceniona czeska liga

Czeska liga? Zdecydowanie niedoceniana. Choć rozgrywki w kraju naszych sąsiadów może nigdy nie stały na szczególnie wysokim poziomie, to i tak kluby z Ekstraklasy mogłyby się wielu rzeczy nauczyć od rywali zza miedzy.

O wyższości czeskiej ligi nad naszą

Na początek fakty: aktualnie liga czeska według rankingu UEFA zajmuje 15. miejsce w rankingu najlepszych krajowych rozgrywek. Niewiele jej brakuje do Szkocji i Danii, za to wyprzedza Grecję, Szwajcarię czy Chorwację. Dla porównania nasza rodzima Ekstraklasa plasuje się dopiero na 29. lokacie. W zestawieniu najlepszych europejskich drużyn 45. miejsce zajmuje Viktoria Pilzno, na 53. pozycji jest Sparta Praga, a 57. Slavia Praga. Dla porównania Legia Warszawa – najlepszy klub z Polski – jest 80.

Do tego cały czas mamy świetny występ Slavii w Lidze Mistrzów. Zajęli dopiero czwarte miejsce w grupie, ale trafili do prawdziwej grupy śmierci z Interem, Borussią Dortmund i Barceloną. Dzięki swojemu zaangażowaniu wywalczyli dwa remisy. Choć polska liga jest lepiej opakowana, to lepszy futbol klubowy oglądamy w Czechach.

Sparta – Viktoria hitem kolejki

Tamtejsza liga została wznowiona po cichu w ostatnią sobotę, kiedy doszło do zaległego meczu FK Teplice – Slovan Liberec. Gospodarze wygrali 2:0. Teraz czas na 25. kolejkę, która po ponad dwóch miesiącach zostanie w końcu rozegrana. I od razu dojdzie do kilku naprawdę ciekawych spotkań. Głównie pijemy tutaj do starcia Sparty z Viktorią. Hit, który może wcześniej by tak nie ekscytował (drużyna z Pragi zawodzi i zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli, ekipa z Pilzna jest druga), teraz zostanie z pewnością odebrany bardzo pozytywnie.

Co jeszcze ciekawego nas czeka? Przede wszystkim musicie wiedzieć, że BETFAN, czyli legalny polski bukmacher przygotował naprawdę atrakcyjne kursy na wszystkie mecze. Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ. Na pewno warto jeszcze zwrócić uwagę na spotkanie Mlada Boleslav – Slavia, czyli starcie piątej drużyny w lidze z liderem.

Pewne jest to, że będzie naprawdę ciekawie. Więc jeśli ktoś ma możliwość obejrzenia choć jednego meczu, to powinien z tej opcji skorzystać.

1. česká fotbalová liga 

to najwyższa w hierarchii klasa męskich ligowych rozgrywek piłkarskich w Czechach, będąca jednocześnie najwyższym szczeblem centralnym (I poziom ligowy), utworzona w 1929 roku i zarządzana przez Piłkarski związek Republiki Czeskiej (FAČR). Zmagania w jej ramach toczą się cyklicznie (co sezon) i przeznaczone są dla 16 najlepszych krajowych klubów piłkarskich. Jej triumfator zostaje Mistrzem Czech, zaś najsłabsze drużyny są relegowane do II ligi.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod promocyjny BetFan 2020

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021