Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wraca Liga Narodów. Na kogo stawiają Polacy? Czy wygramy swoją grupę?

15 listopada na wyjeździe z Włochami, a trzy dni później w Chorzowie z Holandią zmierzy się reprezentacja Polski w dwóch ostatnich meczach fazy grupowej Ligi Narodów. Kadra Jerzego Brzęczka jako aktualny lider grupy ma realne szanse na awans do turnieju finałowego. Analitycy STS – największej firmy bukmacherskiej w Polsce i sponsora reprezentacji Polski – wskazują jednak, że łatwo o ten sukces nie będzie.

Wg analityków STS, Polska ma niewielkie szanse na zwycięstwo z Włochami. Za każdą postawioną złotówkę na biało-czerwonych można bowiem wygrać 4,40 zł (kurs 5.00)Bardziej prawdopodobny jest podział punktów (kurs 3.60), a najbardziej realny scenariusz zakłada wygraną gospodarzy (kurs 1.75). Nieco większe szanse analitycy STS dają naszej kadrze w starciu z Holandią w Chorzowie, ale to nadal nasi przeciwnicy są wyraźnymi faworytami. Kurs na wygraną „Oranje” wynosi 2.10, a na podział punktów 3.40. Za złotówkę postawioną na zwycięstwo Polski wygrać można z kolei 3,08 zł (kurs: 3.50). Największe szanse na wyjście z grupy wg bukmacherów mają Włosi (2.00), którzy w przewidywaniach bukmacherów wyprzedzają Holandię (2.40) oraz Polskę (5.00). Bośnia i Hercegowina nie ma już szans na awans.

Klienci STS bez wiary w biało-czerwonych?

Nie tylko kursy bukmacherów, ale także to, jak obstawiają klienci STS pokazuje, że kadra Brzęczka ma niewielkie szanse na sukces w Lidze Narodów. Na wygraną Polski z Włochami stawia tylko 10 proc. graczy (na Włochów 88 proc.). W pojedynku z Holandią w naszą drużynę wierzy 45 proc. typujących, przy 50 proc. wskazujących na naszych rywali. Mało kto uważa, że spotkania zakończą się podziałami punktów – odpowiednio 2 i 5 proc. grających.

W przypadku zakładów dotyczących faworyta do wyjścia z „naszej” grupy, klienci STS w przeważającej większości upatrują jej tryumfatora w reprezentacji Włoch (78 proc.). Co czwarty gracz wskazuje na Polskę, a jedynie 2 proc. uważa, że 18.11 awans do „Final four” świętować będzie Holandia.

Liga Narodów

Liga Narodów UEFA to rozgrywki, w których 55 europejskich drużyn narodowych zostało podzielonych na cztery dywizje (A, B, C i D) zgodnie z ich siłą wynikającą z pozycji w rankingu UEFA i wyników z ostatnich lat. Dywizja A to najwyższa klasa rozgrywkowa Ligi Narodów, w której 16 najlepszych europejskich reprezentacji zostało podzielonych na cztery grupy.

W ramach każdej z grup po cztery drużyny rozgrywają sześć kolejek spotkań, każda z każdą gra mecz i rewanż. Zwycięzcy grup Dywizji A awansują do turnieju finałowego (Final Four), który wyłoni triumfatora Ligi Narodów UEFA edycji 2020/2021. Zespoły z ostatnich miejsc zostaną natomiast zdegradowane do Dywizji B.

Faza grupowa rozpoczęła się 3 września, a zakończy 18 listopada 2020 roku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sts.pl

Kilka słów o STS

Grupa STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na kilkunastu rynkach europejskich, usługi są dostępne m.in. w Wielkiej Brytanii gdzie firma ma swoją licencję. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań, sponsorem głównym Jagiellonii Białystok a także oficjalnym bukmacherem Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wspieranie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021