Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wraca Formuła 1! Analitycy typują Grand Prix F1

F1 is back a po naszemu Formuła 1 wraca! To prawdziwa gratka dla fanów tego sportu. Już 5 lipca odbędzie się pierwsze Grand Prix.

KALENDARZ F1 NA SEZON 2020

Niedziela, 5 lipca 2020. Tę datę osoby namiętnie śledzące F1 powinny zapisać w swoim kalendarzu. Właśnie wtedy odbędzie się Grand Prix Austrii, które zainauguruje europejską część kampanii.

Na razie oficjalnie znamy daty tylko siedmiu pierwszych wyścigów w Europie: dwóch w Austrii (5 i 12 lipca), jednego na Węgrzech (19 lipca), dwóch w Wielkiej Brytanii (2 i 9 sierpnia), oraz po jednym w Hiszpanii (16 sierpnia), w Belgii (30 sierpnia) i we Włoszech (6 września). Nie wiadomo jeszcze do końca, z ilu Grand Prix będzie składał się cały sezon. Spekuluje się, że będzie ich 15-18, lecz oficjalne decyzje prawdopodobnie zostaną podjęte w trakcie sezonu.

Pierwotnie miały odbyć się 22 wyścigi, lecz z wiadomego powodu na pewno nie dojdzie do aż tylu okazji do ścigania. Zdążono już odwołać GP Australii, Holandii, Monako, Francji, Azerbejdżanu, Singapuru oraz Japonii. Najlepsi kierowcy w F1 powinni jednak zawitać jeszcze do Rosji (Soczi), Niemiec (Hockenheim), Włoszech (Imola i Mugello), Portugalii (Portimao), Bahrajnu (Sakhir) oraz ZEA (Yas Marina).

VERSTAPPEN I LECLERC POKONAJĄ HAMILTONA?

Sezon 2020 z całą pewnością będzie wyjątkowy. Przede wszystkim będzie ostatnim, w którym będziemy oglądać Sebastiana Vettela w Ferrari. Na razie nie wiadomo, gdzie przejdzie czterokrotny mistrz świata, choć spekuluje się nawet o transferze do Mercedesa. W dodatku Lewis Hamilton, który wygrał w poprzednim sezonie, teraz musi jeszcze bardziej uważać na młodych zdolnych. Max Verstappen i Charles Leclerc mogą zagrozić wielkiemu mistrzowi. W BETFAN będziecie mogli typować, jak potoczą się losy poszczególnych wyścigów i całej rywalizacji. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy chociażby na GP Austrii.

A jaki team wygra klasyfikację konstruktorów? Rok temu bezkonkurencyjny był Mercedes, który zgromadził dzięki Hamiltonowi i Bottasowi łącznie 739 punktów. Drugą lokatę zajęło Ferrari (504 pkt), a trzecią Red Bull (417 pkt). Najgorszy był ponownie Williams, który na koniec sezonu miał tylko jedno „oczko” dzięki Robertowi Kubicy.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021