Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wraca Ekstraklasa! Weekendowe promocje w Fortunie

Z okazji powrotu rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy w weekend na Fortunie szereg promocji – pewniak 40 za 40, bonus 50 PLN i Happy Hour. Ponadto przypominamy, że wszystkie mecze 1. Bundesligi oraz 2. Bundesligi gracze mogą oglądać LIVE na Fortuna TV.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta.

Pewniak Fortuny 40 za 40 100%

W sobotę 30.05 postaw kupon prematch lub LIVE (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) na kwotę min. 40 PLN, zawierający min. 1 zdarzenie z oferty polskiej Ekstraklasy, aby otrzymać gwarantowany bonus w wysokości 40 PLN (w punktach FKP). Nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany.

Do promocji zaliczają się tylko kupony zawarte i rozstrzygnięte 30.05 do godz. 23:59. Bonus zostanie przypisany do kont graczy w niedzielę rano.

Link do promocji: kliknij w 40 za 40

Wróciła! Na wznowienie gry w piłkarskiej Ekstraklasie czekali wszyscy pasjonaci futbolu w krajowym wydaniu. W sobotę świętujemy powrót polskiej piłki nagradzając gwarantowanym bonusem w wysokości 40 zł wszystkich graczy, którzy zdecydują się postawić dowolny kupon zawierający zdarzenie związane z meczami Ekstraklasy za min. 40 zł. Nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.Jakie kupony nie są brane pod uwagę w tej promocji?

Promocja nie obejmuje kuponów typu Ekspert+, Hit Dnia oraz zakładów specjalnychKiedy bonus pojawi się na moim koncie?

Bonus w wysokości 40 zł (w punktach FKP) zostanie przyznany w dniu 31.05.2020 do godz. 23:59Czy mogę otrzymać więcej niż jeden bonus w ramach tej promocji?

Każdemu graczowi przysługuje jeden bonus bez względu na liczbę kuponów spełniających wymogi promocji.W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Bonus należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.Kiedy trwa promocja?

Promocja dotyczy kuponów zawartych w dniu 30.05.2020 i rozstrzygniętych tego samego dnia do godz. 23:59.Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus?

Warunkiem otrzymania bonusu jest zawarcie dowolnego zakładu (SOLO, AKO lub MAXIKOMBI) z oferty prematch lub live za min. 40 zł. Na kuponie musi znajdować się min. 1 zdarzenie związane z meczami polskiej Ekstraklasy.

Bonus 50 PLN za pierwszy depozyt w Fortunie

W dniach 29.05 – 31.05 złóż depozyt w wysokości min. 50 PLN, aby otrzymać gwarantowany bonus w kwocie 50 PLN (w punktach FKP).

Oferta dla nowych użytkowników oraz tych, którzy posiadają konto w Fortunie, ale jeszcze nie dokonali swojej pierwszej wpłaty depozytowej.

Warto dodać, że użytkownik, który skorzysta z promocji i dokona pełnej rejestracji otrzyma od Fortuny nawet 70 PLN (bonus + freebet za pełną rejestrację). Wpłacając 50 PLN gracz może zagrać za 120 PLN.

Link do promocji: kliknij w Bonus 50 PLN

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? Od piątku do niedzieli oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz co najmniej 50 zł, a otrzymasz 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

 • Kto może skorzystać z promocji? Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 29-31.05.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 29.05 nie dokonali żadnego depozytu.
 • Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 40 zł? Zrób w dniach 29-31.05.2020 pierwszy depozyt w Fortunie za min. 50 zł brutto, a maksymalnie w ciągu 24 godzin otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP
 • Jakie kanały gry obejmuje promocja? Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl. aplikację mobilnę oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów
 • W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus? Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Bonus należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.
 • Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu? Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

Happy Hours prematch/LIVE w Fortuna

Nadal trwa także promocja Happy Hours, trwająca 24h godziny na dobę, dzięki której można podwyższyć wygraną o 14%.

Bonus można aktywować na kuponach AKO z minimalną liczbą 3 zdarzeń i dostępny jest na całą ofertę. Minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1,3.

Happy Hours obowiązuje także w ofercie LIVE codziennie między godz. 10:00 a 22:00.

Link do zdarzenia bonusowego: kliknij w HAPPY HOUR

 Teraz bonus kursowy podwyższający wygraną o 14% możesz dodać do każdego kuponu PREMATCH lub LIVE z min. 3 zdarzeniami, postawionego za dowolną stawkę.

   PREMATCH

    Zasady promocji

 • Czas trwania: 24 godziny na dobę
 • Kanały: strona www, aplikacja mobilna
 • Oferta: cała dostępna oferta prematch
 • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
 • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
 • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie: 1.3
 • Bonusu kursowego Happy Hours nie można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out”

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021