Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Włochy – Polska. Bonus 50 PLN i 10 PLN za każdy gol.

50 PLN w bonusie i 10 PLN za kazdego gola w meczu Włochy vs Polska! Promocja skierowana do Graczy, którzy mają zarejestrowane konto do gry na stronie internetowej SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe.

Postaw chociaż jeden zakład Ako z łącznym min. kursem 1.8 oraz z min. kursem 1.4 dla każdego wydarzenia, na którym znajdować się będzie mecz pomiędzy Włochami a Polską. w wysokości min. 100 PLN

48 godzin po zakończeniu promocji otrzymasz 50 PLN na konto bonusowe oraz 10 PLN za każdego strzelonego gola w tym spotkaniu.

Warto więc postawić zakład lub zakłady AKO od razu i zyskać 100 PLN w bonusie.

SuperSpin w SuperBet

Każdego dnia nowa szansa na bonus w SuperBet. Zakręć kołem i spróbuj szczęścia każdego dnia! Nagroda główna to JackPot 10.000 PLN! Super Spin obowiązuje od dnia 01.10.2020 roku aż do 31.10.2020 roku.

Uczestnictwo w SuperSpinie jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze zarejestrowani w SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

Bonus z SuperSpin przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie SuperBet między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym ofertą.

Wysokość Bonusu SuperSpin jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu koła:

  • Sport Bonus” wynosi 5 PLN,
  • Super Sport Bonus” wynosi 10 PLN,
  • Mega Sport Bonus” wynosi 30 PLN,
  • Wirtualne Bonus” wynosi 5 PLN,
  • Jackpot 10.000” wynosi 10 000 PLN,
  • Brak wygranej” wynosi 0 PLN.

Nie masz jeszcze konta? W Superbet czeka na Ciebie Cashback do 500 zł i do 50 zł na start!

Superbet to legalny bukmacher, który posiada zezwolenie na urządzania zakładów wzajemnych w Polsce. Strona zawiera treści związane z grami hazardowymi i wstęp na nią jest dozwolony jedynie dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x