Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Witalij Kliczko ponownie zostanie burmistrzem Kijowa?

Witalij Kliczko jest burmistrzem Kijowa od sześciu lat. Były znakomity bokser bardzo dobrze radzi sobie na arenie politycznej, w związku z czym chciałby, aby jego kadencja trwała możliwie najdłużej. Zastanawiamy się, czy podczas następnych wyborów mieszkańcy stolicy Ukrainy również postawią na niego.

Radzi sobie w polityce

– Jestem dobrze przygotowany do tej roli oraz w pełni świadomy obowiązków, które będą na mnie spoczywały – mówił Kliczko, kiedy startował w wyborach. Dla jego fanów był to niemały szok. Legendarny bokser, który stoczył 47 walk zawodowych, z czego wygrał 45, a 41 przez nokaut, wkroczył na scenę polityczną. Jego początki były trudne, bo nie od razu cieszył się jednogłośnym poparciem, ale finalnie dopiął swego i został burmistrzem tego pięknego miasta.

Cel, jaki sobie postawił? Kolejna walka. Tym razem z korupcją. Do tego planuje reformy związane z demokratyzacją i modernizacją Ukrainy, a także poprawienie sytuacji gospodarczej w tym kraju. W pierwszych wyborach parlamentarnych jego partia UDAR osiągnęła blisko 14 procent głosów, przegrywając jedynie z ugrupowaniami Julii Tymoszenko i Wiktora Janukowycza. Również w nowej roli Kliczko dał się poznać jako charakterny facet, który był ważną częścią protestów na Majdanie.

Burmistrzem jest już sześć lat

25 maja 2014 roku wygrał wybory na burmistrza Kijowa. Jego uroczyste zaprzysiężenie nastąpiło 5 czerwca. Od tego czasu tamtejsi mieszkańcy – jak i cała ludność Ukrainy – zyskali do niego jeszcze większy szacunek. Przejście ze świata sportu do polityki najzwyczajniej w świecie nie może był łatwe. On jednak dał sobie z tym radę. Przypomnijmy, że swoją partię założył w 2010 roku, początkowo łącząc jeszcze aktywność w niej z boksem. Od tego momentu pokonał Alberta Sosnowskiego, Shannona Briggsa, Odlaniera Solisa, Tomasza Adamka, Derecka Chisorę oraz Manuela Charra, po czym w 2012 roku ogłosił zakończenie kariery, mając na swoim koncie tylko dwie porażki: z Chrisem Byrdem oraz Lennoxem Lewisem.

Czy Kliczko ponownie wygra wybory na burmistrza Kijowa, które odbędą się w 2020 roku? W BETFAN możecie to obstawić. Według analityków legalnego polskiego bukmachera stanie się tak na 58 procent. 48-latek jest głównym faworytem.

Witalij Wołodymyrowycz Kłyczko

również Witalij Władimirowicz Kliczko ur. 19 lipca 1971 w Biełowodskoje to ukraiński bokser wagi ciężkiej i polityk, założyciel partii politycznej Ukraiński Demokratyczny Alians na rzecz Reform (UDAR), od 5 czerwca 2014 mer Kijowa, od 12 października 2008 do 16 grudnia 2013 roku mistrz świata organizacji WBC w kategorii ciężkiej. Starszy brat innego bokserskiego czempiona, Wołodymyra Kłyczki.

wejdź i sprawdź ofertę

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021