Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wirtualna liga piłkarska NSoft w zakładach Fortuny Rumunia

NSoft i operator bukmacherski Fortuna Romania rozszerzyły dotychczasową owocną współpracę. Wirtualna liga piłkarska Betradar została zintegrowana z platformą NSoft i jest teraz dostępna dla graczy w szerokiej sieci detalicznej Fortuny.

Virtual Football League jest dostępna w sprzedaży detalicznej i internetowej. Jest w pełni responsywny i łączy w sobie sztuczną inteligencję i animację 3D. Oczywiście towarzyszy to szerokiej ofercie zakładów w ramach zakładów sportowych na żywo.

Virtual Football League prowadzi sezon z 16 wirtualnymi drużynami walczącymi o puchar. Liga odzwierciedla parametry wydajności prawdziwych drużyn i prawdziwych graczy. 240 spotkań w sezonie gwarantuje dużą aktywność bukmacherską dzięki puli obejmującej łącznie ponad 240 000 filmów. 

NSoft prowadzi bardzo owocną współpracę z Fortuna Romania. Ten rodzaj współpracy pozwala naszym firmom poszerzyć znaczenie i zwiększyć rynek docelowy, podczas gdy nasi klienci korzystają z mocnych stron i ofert, jakie każda organizacja wnosi ”- skomentował Karlo Kralj, regionalny kierownik sprzedaży w NSoft.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021