Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wirtuale na Cyber Monday w Betfan bez ryzyka!

Nie samym sportem żyje BETFAN! Sprawdźcie jaką bogatą ofertę na “wirtuale” mają zakłady bukmacherskie BETFAN! Przy okazji zapoznajcie się z najnowszym Radarem365, który tyczy się tego działu.

Zagrajcie za 99 zł na jednego “wirtuala”. Jeśli Wasz typ nie wejdzie, bukmaher ten gwarantuje zwrot równowartości stawki na konto bonusowe.

wejdź i sprawdź ofertę

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 02.12

2. Należy zawrzeć kupon za 99 zł, na którym znajdą się tylko JEDNO zdarzenie z oferty działu GRY. 

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma bonus. Graczom, którzy spełnią wszystkie warunki zostanie przyznany bonus 10 zł o równowartości 100 zł. Ewentualny zwrot jest dokonywany tylko za pierwszy, kwalifikujący się kupon.

5. Bonus zostanie przyznany 03.12

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni.  Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ. Bonusu nie można anulować, jeśli jakiekolwiek kupon jest w trakcie rozliczania.

7.  Na jedno konto Gracza w BETFAN przysługuje jeden bonus, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.). BETFAN ma prawo do odmowy lub zabrania przyznanego bonusu jeśli znajdzie powiązania między kontami. Bonus nie przysługuje Graczom, którzy w jakikolwiek sposób nadużyli jakąkolwiek promocję na stronie, jak i posiadają multikonta.  BETFAN rości sobie prawa do indywidualnych wykluczeń graczy. Promocja nie łączy się z promocją powitalną – jeśli zagranie z radaru zostanie użyte do obrotu depozytem, zwrot nie zostanie przyznany.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021