Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wielki Kurs w eWinner! Mnożnik dla 50 osób zwiększony do 10.00!

Boosty, podwyższenia kursów? To nie jest nic nowego na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Dlatego też legalny polski bukmacher eWinner przychodzi z inną wersją tego typu promocji i oferuje…WIELKI KURS.

Na początek na tapet bierzemy hitowe spotkanie w NBA, pomiędzy Houston Rockets a Milwaukee Bucksn, na które podwyższono kurs na Bucks do wartości 10.00! Limit stawki na jedną osobę to 10 PLN, a udział w zabawie może wziąć maksymalnie 50 graczy. Kto pierwszy ten lepszy!

Bucks faworytem w hicie NBA? To nie znaczy, że w eWinner nie opłaca się na nich postawić. Tylko u nas możesz wykorzystać naprawdę Wielki Kurs! Zagraj na faworyta i zamiast XXX wygraj 88 PLN!

Od godziny 17:00 pierwsze 50 osób, które postawi na zwycięstwo Milwaukee Bucks w starciu z Houston Rockets może skorzystać z Wielkiego Kursu, który wyniesie aż 10.00!

To oznacza, że jeśli postawisz 10 pln, do wygrania masz aż 88 pln! Nie zwlekaj! Kto pierwszy, ten lepszy!

Jak to działa?

  • O 17:00 wejdź w zakładkę Wielki Kurs
  • Postaw pojedynczy zakład na zwycięstwo Bucks w meczu z Rockets. Maksymalna stawka: 10 PLN
  • Kurs dla pierwszych 50 osób zostanie zwiększony do 10.00! Maksymalna wygrana: 88 PLN!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

155 zł wraca na konto główne - Nowy bonus w eWinner
  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021