Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Wielki Kurs na mecz Polska – Ukraina w eWinner

Jutro 11.11, czyli Dzień Niepodległości. Ten dzień będzie jeszcze bardziej polski, gdyż nasza piłkarska reprezentacja rozegra towarzyski mecz z Ukrainą.

Z tej okazji legalny polski bukmacher eWinner przygotował graczom kolejną odsłonę Wielkiego Kursu. Zasady takie, jak zwykle: 50 osób może zagrać za 10 PLN właśnie to zdarzenie, którego kurs wyniesie równe 10.00.

Uwaga: Gracze otrzymają ją przez powiadomienie PUSH w aplikacji mobilnej. Co trzeba zrobić, by poznać godzinę startu?

  • ściągnąć najnowszą aplikację mobilną eWinner,
  • włączyć powiadomienia PUSH,
  • czekać na powiadomienie o Wielkim Kursie

W Dzień Niepodległości Polacy zmierzą się w meczu towarzyskim z Ukrainą. Właśnie z tej okazji eWinner ma dla Was kolejną edycję Wielkiego Kursu! W eWinner stawiając na zwycięstwo Polski nad Ukrainą masz szansę na wygraną 88 PLN zamiast 20,42 PLN. Jak to możliwe?

Dla pierwszych 50 osób zwiększają kurs na zwycięstwo Polski z Ukrainą do 10.00! Informacja o starcie akcji zostanie przekazana przez powiadomienie push w aplikacji mobilnej. Ściągnij najnowsza wersję aplikacji i włącz pushe!

Jeśli postawisz 10 PLN, do wygrania masz aż 88 PLN! Nie zwlekaj! Kto pierwszy, ten lepszy!

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinnerzwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

Zasady zwrotu z kodem LegWin:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021