Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Widzew Łódź w końcu awansuje do 1. Ligi?

Ponad połowa sezonu już za nami, a Widzew Łódź jest liderem 2. Ligi. Ich przewaga wydaje się w miarę bezpieczna, ale… no właśnie. To Widzew. Z tym klubem nigdy niczego nie wiadomo, przez co naprawdę wszystko się może zdarzyć.

BĘDZIE TAK, JAK ROK TEMU?

Mówimy w końcu o drużynie, która w poprzednim sezonu już właściwie świętowała awans do 1.Ligi, po czym wygrała zaledwie dwa mecze z ostatnich dziewiętnastu. Z tego powodu Widzew rozgrywki zakończył na dopiero piątym miejscu. Teraz historia może jeszcze się nie powtarza, ale fani tego klubu mogą czuć się zaniepokojeni. W końcu zespół z Łodzi po wznowieniu sezonu zdobył tylko jeden punkt, remisując ze Stalą Stalowa Wola (drużyną ze strefy spadkowej). We wcześniejszym meczu przegrał z dwunastą Skrą Częstochowa.

Od lidera dowolnej klasy rozgrywkowej oczekuje się zdecydowanie więcej. Zwłaszcza, jeśli mówimy o Widzewie, czyli klubie, który organizacyjnie przerasta drugą ligę i marzy już nie tylko o 1. Lidze, ale i o Ekstraklasie. Do tego jednak długa droga. Najpierw „Widzewiacy” muszą utrzymać przewagę nad resztą ekip do końca obecnej kampanii, co – jak się domyślamy – przysporzy im sporo nerwów.

DO WIDZEWA NAJPEWNIEJ DOŁĄCZY GKS KATOWICE

Widzewowi z pewnością pomaga to, że inne drużyny też słabo wystartowały. Drugi GKS Katowice, który traci do nich cztery punkty, w dwóch meczach zdobył trzy „oczka”, trzeci Górnik Łęczna nie powiększył swojego dorobku (mało tego, ma łącznie cztery porażki z rzędu), a czwarta Resovia dodała sobie tylko jeden punkt.

BETFAN już teraz możecie typować, która drużyna wygra 2. Ligę i tym samym uzyska awans do pierwszej. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że tym razem nie dojdzie do niespodzianki i Widzew w następnym sezonie na 77 procent zagra o poziom wyżej.

Kto może dołączyć do Widzewa? W grze są GKS Katowice, Górnik Łęczna, Resovia Rzeszów oraz Olimpia Elbląg. Wydaje się, że największa szanse mają „GieKSa”. Promocja innej ekipy uznawana by była za dużą niespodziankę.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021