Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Węgry-Polska i 50 za 50 – bonus za pierwszy depozyt w Fortuna

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W czwartek 25.03.2021 oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom Fortuny proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

__________________________________________________

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

____________________________________________________

Zasady promocji „50 za 50”:
Kto może skorzystać z promocji?

  • Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniu 25.03.2021 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 25.03.2021 nie dokonali żadnego depozytu.

Co muszę zrobić, by otrzymać bonus 50 zł?

  • Zrób w dniu 25.03.2021 pierwszy depozyt w Fortunie na kwotę min. 50 zł (w ramach jednej transakcji) wpisując przy wpłacie kod promocyjny: bonus50 (wielkość liter nie ma znaczenia), a maksymalnie w ciągu 24 godzin po dokonaniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 50 zł w punktach FKP.

Jakie kanały gry obejmuje promocja?

  • Promocja jest dostępna przez stronę efortuna.pl i aplikację mobilną Fortuny.

W jaki sposób dowiem się, że otrzymałem bonus?

  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

Jak mogę wykorzystać punkty FKP przyznane w ramach bonusu?

  • Punkty można przeznaczyć na zawieranie dowolnych zakładów prematch i live.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021