Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Według niezależnych ekspertów najlepszy pakiet powitalny oferuje STS

Pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera STS niekwestionowanie najlepszy na rynku! Tak wynika z rankingów niezależnych Ekspertów:

  • Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk
  • Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu (WSB) przeprowadziły badanie pakietów powitalnych legalnych firm bukmacherskich w Polsce.
Według niezależnych ekspertów najatrakcyjniejszy pakiet powitalny oferuje STS.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Raporty niezależnych ekspertów nt. bonusów bukmacherskich

Badanie przeprowadzone przez analityków z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk polegało na wykonaniu po 100 symulacji gier dla poszczególnych bukmacherów z uwzględnieniem różnych warunków otrzymania bonusów powitalnych takich jak np. wysokość wpłaty pierwszego depozytu przez gracza. Symulacje komputerowe, przeprowadzone przez badaczy, miały na celu odzwierciedlenie zachowania gracza, któremu zależy na maksymalnym wykorzystaniu przyznanych przez firmy bukmacherskie profitów. W analizach, przeprowadzonych przez IBS PAN w okresie kwiecień-lipiec 2020 wykorzystano specjalnie opracowane modele matematyczne uwzględniające specyfikę bonusów powitalnych u poszczególnych bukmacherów. Więcej na temat raportu bukmacherskiego Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk

Badanie przeprowadzone przez analityków Wyższej Szkoły Bankowej składało się z dwóch części. W pierwszej oszacowano wartość oczekiwaną bonusów od depozytu oraz cashbacków. W drugiej części analizy do wyceny matematycznej bonusów głównych naukowcy dodali inne zmienne, które świadczą o konkurencyjności poszczególnych bonusów. Zmienne to m.in.: minimalny kurs kuponu wymagany przez bukmachera, maksymalny możliwy do uzyskania bonus od depozytu, dodatkowe promocje bukmacherskie.

Dzięki zastosowaniu dwóch metod porządkowania liniowego (sum standaryzowanych oraz wzorca rozwoju) WSB otrzymała wyniki zbiorcze, które jednoznacznie pokazały, że obecny bonus powitalny STS jest najatrakcyjniejszy na rynku. Więcej na temat raportu bukmacherskiego analityków Wyższej Szkoły Bankowej

Dwa ośrodki naukowe wykorzystały modele matematyczne w celu sprawdzenia bonusów powitalnych, które otrzymują nowi gracze w momencie zakładania konta i rozpoczynania korzystania z oferty zakładów bukmacherskich. Przeanalizowanych zostało 10 krajowych podmiotów.

Raport PAN nt. STS

Materiał badawczy stanowiły bonusy bukmacherskie oferowane graczom przy pierwszej rejestracji. Celem badania była ocena jakości bonusów powitalnych pod kątem atrakcyjności, a przez to należy rozumieć jak najlepszą wartość współczynnika zdeponowanych środków pieniężnych w stosunku do potencjalnego zwrotu.

Badanie przeprowadzone przez analityków z Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk polegało na wykonaniu po 100 symulacji gier dla poszczególnych bukmacherów z uwzględnieniem różnych warunków otrzymania bonusów powitalnych takich jak np. wysokość wpłaty pierwszego depozytu przez gracza. Symulacje komputerowe, przeprowadzone przez badaczy, miały na celu odzwierciedlenie zachowania gracza, któremu zależy na maksymalnym wykorzystaniu przyznanych przez firmy bukmacherskie profitów. W analizach, przeprowadzonych przez IBS PAN w okresie kwiecień-lipiec 2020 wykorzystano specjalnie opracowane modele matematyczne uwzględniające specyfikę bonusów powitalnych u poszczególnych bukmacherów.

W poniższej tabeli są przedstawione wartości średnich wygranych ze stu symulacji obrotu depozytem i bonusem. Wynika z niej, że w STS można uzyskać najwyższe wygrane. Przy wpłacie 20 zł średnia wartość wygranych wynosi w STS ponad 35 zł. Przy najwyższej badanej wpłacie – 1200 zł – średnia wygranych to 1223 zł, jest to najlepszy wynik spośród wszystkich operatorów.

Depozyt + bonusy ważone – wartość średnia wygranych – Wpłata startowa [PLN]

Bukmacher205010020050010001200
BETCLIC14,45137,03666,022123,660325,816615,828673,612
TOTOLOTEK11,23123,63956,216140,543312,865445,233848,411
PZBUK11,30427,37656,967107,899328,308661,686633,948
STS35,25973,834125,462248,972551,3331062,4611223,106
ETOTO19,64938,38297,884156,790339,798659,125817,617
FORTUNA34,90050,45471,077153,089309,113651,896750,094
LVBET18,34435,68085,959157,938540,7531177,3701015,350
TOTALBET28,54958,88099,808222,315502,602749,6311043,312
EWINNER9,27336,17485,894169,466505,701955,4011062,641
FORBET10,22331,70866,331107,514297,059672,868793,718

Wyniki otrzymane z zaimplementowanych modeli gier dla sum depozytów z uzyskanymi bonusami, z marżą 5%, w kolumnach znajdują się wartości średnie wygranych ze 100 symulacji gier [PLN].

Badacze PAN przeprowadzili szereg analiz, różniących się założeniami, co do istotnych elementów gier i ich modeli, w tym, m.in. symulacje, wykorzystujące dane z uwzględnieniem wag, przypisanych poszczególnym aspektom oferty bukmacherskiej. Bonusom powitalnym zostały przypisane parametry, których wartości określono, biorąc pod uwagę takie zmienne, jak np. wymagany minimalny kurs obrotu, czas na obrót depozytem bądź bonusem, liczba wymaganych obrotów, czy maksymalna wartość pakietu powitalnego. Wyniki uzyskane ze 100 symulacji gier dla sum depozytów o wartościach: 20 zł, 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł, 1000 zł, 1200 zł z bonusami ważonymi i marżą w wysokości 5% potwierdzają, iż najbardziej korzystne jakościowo bonusy powitalne można uzyskać w STS.

W celu otrzymania jak najdokładniejszych wyników, uwzględniono również „wagi bonusów”, czyli dane, których nie dało się ująć wprost w modelu gry. Są to: maksymalna wartość pakietu powitalnego, liczba wymaganych obrotów, minimalny kurs obrotu oraz czas na obrót depozytem i/lub bonusem. Przy ich uwzględnieniu w STS wartość średnich wygranych jest jeszcze wyższa niż u innych operatorów.

Depozyt + bonusy ważone – wartość średnia wygranych – Wpłata startowa [PLN]

Bukmacher205010020050010001200
BETCLIC12,95030,21161,661111,253302,400548,556650,168
TOTOLOTEK8,03616,41243,13887,344213,843332,642599,672
PZBUK10,11424,51751,15596,389299,674604,003574,730
STS25,32660,881101,166202,787441,204832,655956,678
ETOTO10,36020,90250,736111,654291,253588,709763,097
FORTUNA31,08239,44651,986104,588198,178405,947469,403
LVBET13,14624,80560,125114,185358,637755,403689,051
TOTALBET21,28339,14561,236140,387305,256393,809589,415
EWINNER9,27323,10655,090114,666317,664556,410762,270
FORBET9,17628,46059,53596,499266,625603,933712,402

Wyniki uzyskane z zaimplementowanych modeli gier dla sum depozytów z bonusami ważonymi, z marżą 5%, w kolumnach znajdują się wartości średnie wygranych ze 100 symulacji gier [PLN].

Raport Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu nt. STS

Eksperci przeanalizowali jak atrakcyjne dla klientów są pakiety powitalne u bukmacherów. Z badania powstał ranking – przedstawia on atrakcyjność oferty, im wyższy wskaźnik uzyskał w nim bukmacher, tym jego propozycja jest korzystniejsza dla gracza. Wyniki pokazują, że STS wyraźnie wyprzedza pozostałych operatorów. 

Badanie przeprowadzone przez analityków Wyższej Szkoły Bankowej składało się z dwóch części. W pierwszej oszacowano wartość oczekiwaną bonusów od depozytu oraz cashbacków. W drugiej części analizy do wyceny matematycznej bonusów głównych naukowcy dodali inne zmienne, które świadczą o konkurencyjności poszczególnych bonusów. Zmienne to m.in.: minimalny kurs kuponu wymagany przez bukmachera, maksymalny możliwy do uzyskania bonus od depozytu, dodatkowe promocje bukmacherskie.

Dzięki zastosowaniu dwóch metod porządkowania liniowego (sum standaryzowanych oraz wzorca rozwoju) WSB otrzymała wyniki zbiorcze, które jednoznacznie pokazały, że obecny bonus powitalny STS jest najatrakcyjniejszy na rynku.

Wartości miar rozwoju obliczonych na podstawie metod taksonomicznych były najwyższe w przypadku firmy STS. W metodach tych im wyższa wartość liczbowa miary rozwoju tym wyższy poziom badanego zjawiska. W przypadku badania bonusów bukmacherskich przez analityków WSB wyższa wartość oznacza zatem bardziej atrakcyjny pakiet powitalny. Wnioski z badań wskazują, że spośród badanych 10 pakietów powitalnych najlepszą ofertę dla nowych graczy kieruje STS, następnie Fortuna oraz Totalbet. Ranking zamykają pakiety powitalne firm Totolotek oraz eToto.

***

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Spółka prowadzi działalność na rynkach europejskich, usługi są dostępne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze, Słowacji, Malcie i Łotwie. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 24:00. STS, za sprawą inwestycji kapitałowej w czeską spółkę Greep, stał się współwłaścicielem systemu bukmacherskiego BetSys, z którego korzysta.

Za sprawą efektywnego i całodobowego systemu Customer Service, STS jest w stanie doskonale odpowiadać na rosnące zapotrzebowania klientów. Firma oferuje ponadto możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w internecie, za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także użytkownikom urządzeń mobilnych. Każdego miesiąca firma udostępnia transmisje nawet 5000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek oraz PGE Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce – łącznie na terenie kraju jest ich ponad 440. STS zatrudnia przeszło 1500 osób.

✅ Który kod promocyjny wpisać w STS?

Choć bardzo dużo mówi się o kodach promocyjnych od bukmacherów to mało kto wie, kiedy i jak należy je wpisać. Zanim przejdziemy do konkretów dodajmy, że kod promocyjny STS daje nam możliwość zdobycia darmowych pieniędzy na obstawianie spotkań sportowych. To promocja dla nowych graczy. By z niej skorzystać należy już na etapie rejestracji konta w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany przez nas kod. Dzięki temu możemy zyskać zupełnie za darmo wspomnianą dodatkową gotówkę. Pamiętajmy jednak, że owa promocja ma swój odrębny regulamin. Zatem po rejestracji konta i wpisaniu kodu nie możemy od razu zlecić wypłaty bonusowych środków. Jest to możliwe dopiero po spełnieniu wymagań. Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

✅ Jakim sposobem mogę doładować konto STS?

Po zalogowaniu na konto, na górze strony należy kliknąć w napis „Wpłata”. Wyświetli się lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe: PayU, Dotpay i Tpay.com. Po wybraniu swojego banku nastąpi przeprowadzenie za pomocą przyjaznego panelu przez cały proces dokonywania wpłaty. Wpłat można dokonać również za pomocą karty kredytowej, Skrilla, Netellera, Paysafecard oraz gotówką w najbliższym lokalu stacjonarnym STS. W przypadku wpłaty w lokalu wystarczy podać pracownikowi login do konta online i kilka cyfr numeru PESEL

✅W jako sposób mogę wypłacić środki z konta online STS?

Po wejściu w “Moje konto”, z menu znajdującego się po lewej stronie należy wybrać zakładkę “Wypłata”, następnie wprowadzić kwotę jaka ma zostać przelana i zatwierdzić ją hasłem do konta STS. W zakładce tej widoczny jest numer rachunku bankowego, na który zlecona zostanie wypłata. Wypłatę można zlecić wyłącznie po dokonaniu pełnej weryfikacji konta online. Należy pamiętać, że tylko konta stałe posiadają możliwość zlecenia wypłaty. Jeżeli posiadasz Konto Tymczasowe to zrealizowanie wypłaty jest możliwe tylko po jego przekształceniu w Konto Stałe.

✅ Czy jest wymagany obrót depozytem, jeśli skorzystałem z promocji Bonusu Startowego STS?

W przypadku wyrażenia podczas rejestracji chęci skorzystania z Bonusu Startowego, w celu wypłaty wpłaconych środków należy dokonać nimi osobnego obrotu na koncie depozytowym. Przykładowo wpłacając 1200 zł by móc wypłacić wpłaconą kwotę należy dokonać obrotu na ogólną kwotę 1200 zł. Do obrotu depozytem zaliczają się stawki z wygranych i przegranych kuponów o końcowym kursie nie mniejszym niż 1,85. Dopiero po tym fakcie depozyt będzie możliwy do wypłaty.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu): 801 889 880(czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis LegalnyBukmacher.com,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
    • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
    • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
    • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
    • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
    • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
    • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
    • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
    • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
    • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
    • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
    • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
    • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
    • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
    • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
    • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
    • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
    • Noblebet licencja nr PS4.6831.28.2017
Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x