Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Walka o TOP 4 w Premier League ciągle trwa

Przed nami dwie ostatnie kolejki Premier League. To, na co przede wszystkim czekamy, to rozstrzygnięcia w kontekście walki o TOP 4.

CHELSEA WYPADNIE Z TOP 4?

Chelsea, Leicester, Manchester United – te ekipy nadal mają szansę na zajęcie miejsca, które premiowane jest grą w fazie grupowej Ligi Mistrzów. „The Blues”, którzy zajmują trzecie miejsce, mają tylko jeden punkt przewagi nad czwartymi „Lisami” i piątymi „Czerwonymi Diabłami”. Sprawdźmy przede wszystkim, jak prezentuje się terminarz tych zespołów.

  • Chelsea: Liverpool (wyjazd), Wolverhampton (dom)
  • Leicester: Tottenham (wyjazd), Manchester United (dom)
  • Manchester United: West Ham (dom), Leicester (wyjazd)

Po terminarzu wiemy tyle, że… niczego nie wiemy. Chelsea ma zdecydowanie najtrudniejszych rywali – mistrza kraju oraz „Wilki”, które aktualnie zajmują szóste miejsce i walczą z Tottenhamem, Sheffield United oraz z Arsenalem o miejsce w Lidze Europy. Nie zdziwimy się, jeśli zawodnicy Franka Lamparda zdobędą w tych spotkaniach komplet punktów, jak i jeśli zanotują dwie porażki z rzędu i wypadną z TOP 4, mimo że znajdują się tam nieustannie od dziewiątej kolejki.

W NAJBLIŻSZEJ KOLEJCE TYLKO MANCHESTER UNITED JEST FAWORYTEM

Podobnie jest z Leicester. Najpierw czeka ich wyjazd z Tottenhamem, który – jak wspomnieliśmy wyżej – także walczy o Ligę Europy. Z kolei w ostatniej kolejce zmierzą się ze swoim bezpośrednim rywalem, czyli Manchesterem United. To spotkanie będzie decydujące. „Czerwone Diabły” mają natomiast zdecydowanie najłatwiejsze zadanie, bo w 37. kolejce po prostu muszą pokonać West Ham.

BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy spotkań drużyn walczących o TOP 4 w Premier League. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali atrakcyjne kursy na zdarzenia związane z tymi ekipami. Przykładowo sądzą oni, że w meczu Tottenham – Leicester na 40% wygrają „Koguty”, w starciu Manchester United – West Ham United na 74% zwyciężą „Czerwone Diabły”, a w potyczce Liverpool – Chelsea to „The Reds” są faworytami i mają 51% szans na zdobycie kompletu punktów.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021