Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W ten weekend postawisz Na Żużel, Piłkę czy Basket?

Ten weekend stanie pod znakiem zmagań żużlowych. Przed nami aż 10 spotkań PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi. Legalny polski bukmacher eWinner wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i wznawiamy promocję Postaw Na Żużel, tylko że… gracze będą mogli z niej w piątek, sobotę oraz niedzielę, a nie tylko raz. Przez 3 dni do odebrania jest łącznie 75 PLN w freebetach!

  1. TYPUJ ŻUŻEL
    Wytypuj kupon za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty ŻUŻEL. Zadbaj o kurs minimalny kuponu w wysokości 2.50 i odbierz freebet w wysokości 25 PLN.
  2. ODBIERZ 25 PLN I ZAGRAJ
    Otrzymane środki wykorzystaj w ciągu 24 godzin na dowolne zakłady LIVE w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie zagrany środkami z freebetu, to 10.
  3. POWTÓRZ
    Odebrałeś bonus? Zatem w sobotę i w niedzielę możesz to ponowić i odebrać freebet 25 PLN. W sumie w trakcie weekendu masz szansę nawet na 75 PLN ekstra. Warto, prawda?

Przy okazji przypominam o co weekendowej promocji na piłkę nożną w eWinner, czyli o Futbolu Totalnym:

Załóż się w sobotę i/lub w niedzielę, grając kupon za dokładnie 49 PLN z minimum dwoma wydarzeniami z oferty PIŁKA NOŻNA z łącznym kursem 2.50, a otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 25 PLN!

i ostatnim dniu z Postaw Na Basket:

Od wtorku do czwartku typuj kupon za dokładnie 59 PLN z kursem min. 2.50 z kategorii KOSZYKÓWKA.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021