Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W Szybkie 600 Lotto zagrasz online

Od dziś w Szybkie 600 zagrasz na stronie lotto.pl i przez aplikację mobilną. Z komputera i tabletu, ze smartfona i iPhona. W ciągu dnia, nad ranem i późnym wieczorem. Tak, jak Ci pasuje. Ciekawe, kto pierwszy będzie cieszył się z szybkiej wygranej online – 600 zł co tydzień przez rok

Wiemy, że wielu z Was nie mogło się już doczekać Szybkiego 600 online – oto jest! A jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać online w gry LOTTO – premiera Szybkiego 600 to dobry moment, by spróbować. To równie proste, jak w punktach sprzedaży.

A ze zwiększoną stawką nawet 6000 zł co tydzień przez rok! Dzięki losowaniom co 4 minuty, masz 260 szans dziennie, by dowiedzieć się, czy to właśnie Ty.

W grze występuje pięć stopni wygranych. Wystarczy trafić dwie liczby, by wygrać. A główna wygrana to 600 zł co tydzień przez rok. Ze zwiększoną stawką to nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez cały rok.

Wielką atrakcją gry jest też dodatkowa premia, która może być doliczona losowo do jednego z pięciu stopni wygranych. I to bez żadnej dodatkowej opłaty!

Ile kosztuje Szybkie 600 Lotto?

W jakiej cenie są zakłądy Szybkie Sześcset? Pojedynczy zakład Szybkie 600 kosztuje 2,00 zł. Opłata za zakład składa się ze stawki za zakład w wysokości 1,60 zł oraz dopłaty w wysokości 25% stawki – 0,40 zł.

Jakie wygrane są w Szybkie 600?

W Szybkie 600 wygrywasz już przy trafieniu 2 z 32 liczb, a trafiając 6 z 32 wygrywasz główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień wypłacane przez rok. Zwiększając stawkę możesz wygrać nawet 6000 zł co tydzień przez rok!
Im wyższa stawka, tym wyższe wygrane w każdym stopniu.

Stopień wygranejIlość trafionych liczbWygrana
I6600 zł co tydzień przez cały rok
II5250 zł
III450 zł
IV34 zł
V22 zł

Kiedy odbywają się losowania Szybkie 600?

Losowania Szybkie 600 odbywają się codziennie, co 4 minuty w godzinach od 6:36 do 23:52

Czy mogę zagrać w Szybkie 600 przez internet (online)?

Tak. Od 5 maja 2020 r. w Szybkie 600 zagrasz na stronie lotto.pl i przez aplikację mobilną. Z komputera i tabletu, ze smartfona i iPhona. W ciągu dnia, nad ranem i późnym wieczorem.

JAK ZAGRAĆ ONLINE W SZYBKIE 600?

Nic prostszego. Po prostu wytypuj 6 z 32 liczb. Jeden zakład kosztuje 2 zł. Graj na chybił trafił lub wpisz swoje szczęśliwe liczby. Możesz też wykorzystać swoje ulubione lub ostatnie kupony.

Wybierz stawkę. Graj za stawkę podstawową lub jej wielokrotność (od x2 do x10). Im wyższa stawka, tym wyższa wygrana. Grając ze stawką x10, możesz wygrać nawet 6000 zł wypłacane co tydzień przez rok!

Kto śpiewa piosenkę w reklamie Szybkie 600?

W kampanii reklamowej Szybkie 600 śpiewa aktor Michał Milowicz, znany między innymi z filmu „Chłopaki nie płaczą” Piosenka pod tytułem “Szybkie 600 – się gra, się ma” możesz posłuchać poniżej. Tekst piosenki:

Możesz bywać w Las Vegas,
możesz zagrać w Monte Carlo,
ale przecież tylko u nas Szybkie 600 możesz zgarnąć!
Skreślam cyferek kilka,
dwójkę płacę, mija chwilka
i wygrywam Szybkie 600,
no bo jak się gra, się ma!

Się gra, się ma,
Szybkie 600, moje 600,
to jest nowa gra,
w nią wygrywa się raz dwa!

https://www.youtube.com/watch?v=QW7XcwiklMU

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

Jak grać w Szybkie 600 przez Internet?

Wystarczy wytypować 6 z 32 liczb. Możesz zwiększyć stawkę (od x2 do x10), by wygrać więcej. Główna wygrana to 600 zł wypłacane co tydzień przez rok. Grając ze stawką x10, możesz każdego tygodnia przez rok otrzymywać 6000 zł! Graj na wiele losowań (nawet 50 kolejnych), by pozostać w grze na dłużej. Losowania odbywają się codziennie co 4 minuty w godzinach od 6:36 do 23:52. Zakład z pojedynczą stawką kosztuje 2 zł.

Ile pieniędzy mogę wpłacić na swoje Konto Gracza?

Maksymalnie możesz wpłacić do 50 000 zł na Twoje Konto Gracza. Jednorazowa wpłata musi wynosić co najmniej 10 zł.

Ile pieniędzy mogę wypłacić z Konta Gracza?

W każdym momencie możesz wypłacić wszystkie środki jakie znajdują się na Twoim Koncie Gracza.

Jaki podatek zapłacę od wygranych z zakładów lub losów zakupionych przez Internet?

Każda pojedyncza wygrana wyższa niż 2280 zł, niezależnie czy została uzyskana z zakładów lub losów zakupionych przez Internet, czy w punkcie LOTTO, opodatkowana jest 10-procentowym podatkiem od wygranej potrącanym w momencie wypłaty wygranej.

Jak odebrać wygraną?

Wygrane niższe niż 2280 zł przypiszą się automatycznie do Twojego Konta Gracza. Możesz je wypłacić na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć na dalszą grę. Wygrane równe i wyższe niż 2280 zł odbierzesz w jednym z Oddziałów Totalizatora Sportowego. Adresy Oddziałów znajdziesz tutaj. Więcej informacji o wypłacie wygranych znajdziesz tutaj.

Podczas rejestracji pytacie mnie o to, czy pełnię eksponowane stanowisko polityczne. Co to oznacza i dlaczego o to pytacie?

Wymaga tego od nas Ustawa z dnia 1 marca 2018 o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. W myśl zapisów tej Ustawy eksponowane stanowisko polityczne dotyczy osób piastujących wysokie funkcje w państwie – są to między innymi członkowie rządu, parlamentu, organów administracyjnych i osoby pełniące funkcje zarządcze w państwowych spółkach. Do tego grona zaliczamy też członków ich rodzin i bliskich współpracowników. Jeżeli nie wiesz, czy spełniasz te kryteria, sprawdź definicję w Ustawie.

Co to jest bankowość prywatna i dlaczego o to pytacie? Podczas rejestracji pytacie mnie o to, czy korzystam z bankowości prywatnej.

Bankowość prywatna to usługi świadczone przez banki dla najbardziej zamożnych klientów indywidualnych, obejmujące przede wszystkim długoterminowe zarządzanie ich aktywami finansowymi oraz obsługę ich bieżących potrzeb finansowych. Posiadania powyższych informacji wymaga od nas Ustawa z dnia 1 marca 2018 o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021