Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W STS uproszczona rejestracja czyli konto tymczasowe bez dowodu osobistego

Od dziś możesz założyć konto w STSie bez dowodu osobistego, bez numeru konta bankowego i innych zbędnych danych.

 • Czym jest Konto Tymczasowe?

Konto Tymczasowe umożliwia korzystanie z usług STS od razu po przejściu uproszczonej rejestracji. Pozwala korzystać z niemal wszystkich funkcji serwisu. Takie konto posiada sumaryczny limit stawek równy 5000 zł oraz blokadę wypłaty środków do czasu pełnej weryfikacji danych.

 • Jak się zarejestrować?

Rejestracji można dokonać za pomocą formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk „Załóż konto” znajdujący się na górze strony. Wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione, aby konto mogło zostać prawidłowo utworzone.

 • Kiedy należy zweryfikować dane?

W dogodnym dla siebie momencie. Weryfikacja danych będzie jednak konieczna, aby móc zlecić pierwszą wypłatę ze swojego konta online.

 • Zarejestrowałem się już wcześniej, jakie posiadam konto?

Każdy zarejestrowany wcześniej Gracz, którego konto przeszło pozytywną weryfikację posiada już Konto Stałe i może korzystać z usług STS bez ograniczeń.

 • Czy jeśli już wcześniej miałem zweryfikowane konto, to muszę coś jeszcze robić?

Nie ma takiej potrzeby, konto posiada status stałego. Gracz może jednak ustalić sobie autoryzację kodem SMS poprzez wprowadzenie numeru telefonu i zweryfikowanie go otrzymanym kodem.

 • Czy w związku z nową rejestracją mam możliwość ponownego utworzenia nowego konta w serwisie STS?

Nie ma takiej możliwości. Każdy Użytkownik może posiadać wyłącznie jedno konto w naszym serwisie.

 • Czy od razu po rejestracji muszę doładować konto?

Nie, konto można zasilić w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

 • Czy posiadając Konto Tymczasowe obowiązuje mnie limit wpłat?

Nie, możesz dokonywać wpłat na swoje konto w dowolnych ilościach oraz kwotach. Pamiętaj jednak, że suma stawek, za które można zawierać zakłady na Koncie Tymczasowym nie może przekroczyć 5000 zł.

 • Czym jest Konto Stałe?

Konto Stałe umożliwia korzystanie ze wszystkich usług STS w pełnym zakresie.

 • Co należy uzupełnić, by otrzymać status Konta Stałego?

W celu otrzymania statusu Konta Stałego niezbędne jest dodanie fotokopii dokumentu potwierdzającego tożsamość, zweryfikowanie swojego adresu e-mail, podanie własnego numeru rachunku bankowego, pseudonimu oraz adresu zamieszkania.

 • Czy po zweryfikowaniu danych i dodaniu fotokopii dokumentu tożsamości otrzymam jakąś informację o tym, że mam już Konto Stałe?

Tak, po zakończonym procesie weryfikacji zostanie wysłana wiadomość mailowa z potwierdzeniem. Weryfikacja trwa zwykle do 15 minut.

 • Dlaczego muszę podać numer telefonu?

Numer telefonu to dodatkowe zabezpieczenie konta Gracza. Jest on niezbędny w procesie rejestracji, zmiany rachunku bankowego oraz przy przypomnieniu hasła do konta.

 • Czy mogę zmienić dane podane podczas rejestracji?

Samodzielnie można zmienić niezweryfikowany adres e-mail, adres zamieszkania oraz numer konta bankowego po autoryzacji kodem SMS. Pozostałe dane mogą zostać zaktualizowane w szczególnych przypadkach po kontakcie z Pomocą Online.

 • Czy po rejestracji konta otrzymam potwierdzenie jego utworzenia?

Tak. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wprowadzony adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem utworzenia konta online.

 • Jak zmienić numer telefonu?

Niezweryfikowany numer telefonu można zaktualizować samodzielnie w zakładce „Dane osobowe”. Numer telefonu, który został już zweryfikowany, można zmienić wyłącznie kontaktując się z Pomocą Online.

 • Nie mogę się zarejestrować, ponieważ pojawia się komunikat informujący o tym, że dane są już zapisane w systemie.

Oznacza to, że rejestracja w serwisie STS została już dokonana. Jeżeli nie pamiętasz loginu do konta online, to skontaktuj się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 • Jak mam wykonać fotokopię dokumentu tożsamości?

Zdjęcie dokumentu tożsamości można wykonać za pomocą telefonu komórkowego bądź aparatu fotograficznego. Można również skorzystać ze skanera. Plik powinien zostać zapisany w formacie PDF, PNG, JPG lub JPEG. Minimalny rozmiar przesyłanego pliku to 300 KB, natomiast maksymalny nie powinien przekraczać 10 MB. Należy zwrócić uwagę, aby dane na przesłanych fotokopiach lub skanach były przejrzyste i czytelne.

 • Jakie dane mogę zmienić samodzielnie?

Samodzielnie można dokonać zmiany niezweryfikowanego adresu e-mail, niezweryfikowanego numeru telefonu, numeru rachunku bankowego oraz swojego adresu zamieszkania.

 • Jakich danych nie mogę zmienić samodzielnie?

Pseudonim, zweryfikowany adres e-mail oraz zweryfikowany numer telefonu mogą zostać zmienione wyłącznie po kontakcie z Pomocą Online.

 • Jak zmienić zweryfikowany adres e-mail?

Zweryfikowany adres e-mail można zmienić jedynie kontaktując się z Pomocą Online.

 • Czy mogę logować się za pomocą ustalonego pseudonimu?

Nie. Ustalony pseudonim będzie widoczny podczas wysyłania wiadomości na czacie w sekcji „Live” oraz „Sporty wirtualne”. Loginem do konta online jest przypisany do niego adres mailowy.

 • Nie posiadam numeru PESEL, co w takiej sytuacji?

Podczas rejestracji należy wybrać swoje obywatelstwo dzięki czemu system nie będzie wymagał podania numeru PESEL.

 • Nie dostałem kodu autoryzacyjnego SMS, co zrobić?

W pierwszej kolejności należy sprawdzić poprawność podanego numeru telefonu. Jeżeli numer jest prawidłowy, to należy cofnąć się do pierwszego kroku lub anulować wykonywany proces (np. edycję danych) i spróbować raz jeszcze.

 • Nie pamiętam hasła, jak mogę je odzyskać?

W celu uzyskania hasła do konta online, należy najechać na przycisk „Zaloguj”, a następnie kliknąć na okienko, które się wyświetli z napisem „Zapomniałeś hasła?„. Znajduje się on w górnej części strony, obok okna logowania. W formularzu, który się wyświetli należy wpisać login do konta online, nowe hasło, powtórzyć je, a następnie zatwierdzić kodem autoryzacyjnym SMS. W przypadku gdy próbujemy odzyskać hasło do konta, które nie ma zweryfikowanego numeru telefonu, to wymagane będzie podanie odpowiedzi na pytanie pomocnicze.

 • Nie pamiętam loginu do konta online, jak mogę go odzyskać?

Aby odzyskać login do konta online, należy skontaktować się z Pomocą Online za pośrednictwem czatu bądź formularza kontaktowego.

 • Jak mogę doładować konto?

Po zalogowaniu na konto, na górze strony należy kliknąć w napis „Wpłata”. Wyświetli się lista serwisów obsługujących bezpieczne płatności internetowe: PayU, Dotpay i Tpay.com. Po wybraniu swojego banku nastąpi przeprowadzenie za pomocą przyjaznego panelu przez cały proces dokonywania wpłaty. Wpłat można dokonać również za pomocą karty kredytowej, Skrilla, Netellera, Paysafecard oraz gotówką w najbliższym punkcie stacjonarnym STS. W przypadku wpłaty w punkcie wystarczy podać pracownikowi login do konta online i kilka cyfr numeru PESEL.

 • Jaka jest minimalna kwota wpłaty na konto?

Kwota minimalnej wpłaty zależy od wybranego operatora płatności, dokładne informacje dostępne są w sekcji „Wpłata”.

 • Zrobiłem przelew. Dlaczego kwota nie została dodana na moje konto?

Po dokonaniu płatności, na powiązany z kontem STS adres mailowy przyjdzie informacja o statusie przelewu wysłana przez serwis transakcyjny, przez który była ona dokonywana. Jeśli coś poszło nie tak, należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości lub skontaktować się z naszym Konsultantem klikając na ikonkę czatu z Pomocą Online.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021