Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W STS kolejna pula 10 000 PLN na marcową Ligę Mistrzów!

Ciekawie zapowiadają się mecze rewanżowe w ⅛ finału Ligi Mistrzów! Pierwsze spotkania przyniosły kilka niespodzianek! Jednak nie zaskoczyły Ekspertów takich, jak Wy! Po raz kolejny do gry wchodzi pula 10 000 PLN! Gotowi? Zaczynamy!

Chcesz wziąć udział w podziale puli? Przygotuj kupon w STS, na którym dodasz rozstrzygnięcia dwóch dowolnych meczów Ligi Mistrzów (1X2), odbywających się w dniach 10.03 – 11.03 i zagraj za dokładnie 21 PLN. Jeżeli typy będą prawidłowe, na Twój depozyt trafi wygrana za kupon, zaś konto bonusowe zostanie zasilone ekstra środkami, które będą równe liczbie trafionych kuponów podzielonych przez pulę 10 000 PLN! W poprzedniej edycji akcji każdy laureat otrzymał nagrodę 208.33 PLN!

Do gry wchodzą mecze rewanżowe:

 • RB Lipsk – Tottenham,
 • Valencia – Atalanta,
 • PSG – Borussia Dortmund
 • Liverpool – Atletico Madryt. 
wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Nic straconego! Załóż konto w STS z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

 1. PRZYGOTUJ KUPON
  W dniach 8.03 (20:00) – 11.03 (21:00), zaloguj się na swoje konto i dołącz do akcji, klikając button: WEŹ UDZIAŁ Następnie obstaw wyniki (1X2) dwóch wybranych przez siebie spotkań Ligi Mistrzów!
 2. ZAGRAJ ZA 21 PLN
  Kupon przygotowany? Świetnie! Obstaw kupon za równe 21 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: na kuponie mogą znaleźć się TYLKO dwa wybrane wcześniej zdarzenia.
 3. 10 000 PLN DO PODZIAŁU
  Jesteś ekspertem i wygrałeś! Świetnie! Oprócz wygranej z kuponu weźmiesz udział w podziale puli 10 000 PLN! Pieniądze z puli trafią na Twoje konto bonusowe.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu AKO, za stawkę równą 21,00 zł na którym znajdą się dwa zdarzenia z oferty przedmeczowej na ⅛ finału Ligi Mistrzów (typ 1, X albo 2). Pod uwagę są brane następujące mecze: RB Lipsk – Tottenham, Valencia – Atalanta, Liverpool – Atl. Madryt, PSG – Dortmund Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, weźmiesz udział w podziale 10 000 PLN.

Co powinienem zrobić aby wziąć udział w Akcji? ?

W przypadku Klientów zawierających zakłady na stronie internetowej Organizatora należy wyrazić chęć udziału w Akcji poprzez Kliknięcie w przycisk Weź udział na stronie internetowej organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje. W przypadku Klientów zawierających zakłady w Punktach STS muszą one zostać zawarte z wykorzystaniem zweryfikowanej Karty STS by móc wziąć udział w Akcji

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Nie, do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Akcji.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00 oraz zakłady zawarte przy użyciu środków z Karty STS.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

10 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe lub kartę Klubu STS.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 15 marca 2020 roku.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 08.03.2020 od godziny 20:00 do dnia 11.03.2020 do godziny 21:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021