Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W tym tygodniu gramy LIVE! Sprawdź szczegóły akcji legalnego polskiego bukmachera STS, obstawiaj zdarzenia z oferty na żywo i odbierz 35 PLN ekstra!

Zainteresowany? Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. Następnie w dniach 1.06 – 7.06 graj kupony AKO ze zdarzeniami z oferty LIVE z kursem min. 2.50.

Przygotuj i obstaw z konta depozytowego kupony AKO ze stawką minimalną 20 PLN. Pamiętaj: na kuponie mogą znaleźć się tylko zdarzenia z oferty LIVE z kursem całkowitym min. 2.50.

Wytypowałeś prawidłowo. Świetnie! Za każdy wygrany kupon otrzymasz od STS 5 PLN bonusu! Podczas trwania akcji z bonusu możesz skorzystać raz dziennie przez siedem dni w tygodniu.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

wejdź i sprawdź ofertę
  1. DOŁĄCZ DO AKCJI – Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ. Następnie w dniach 1.06 (01:00) – 7.06 (23:59) graj kupony AKO ze zdarzeniami z oferty LIVE z kursem min. 2.50.
  2. GRAJ ZA MIN. 20 PLN – Przygotuj i obstaw z konta depozytowego kupony AKO ze stawką minimalną 20 PLN. Pamiętaj: na kuponie mogą znaleźć się tylko zdarzenia z oferty LIVE z kursem całkowitym min. 2.50.
  3. ODBIERZ NAWET 35 PLN – Wytypowałeś prawidłowo. Świetnie! Za każdy wygrany kupon otrzymasz od STS 5 PLN bonusu! Podczas trwania akcji z bonusu możesz skorzystać raz dziennie przez siedem dni w tygodniu!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładów AKO, z minimalnym kursem ogólnym kuponu 2,5, liczonym na moment rozstrzygnięcia, za minimalną stawkę 20 PLN, na którym znajdą się dowolne zdarzenia z oferty LIVE. Jeżeli zakład okaże się wygrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 5 PLN. Jeden bonus dziennie, maks. 35 pln przez całą akcję.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady na Betgames oraz Sporty Wirtualne, zakłady zawarte z konta bonusowego oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy będą przyznawane kolejnego dnia, w wyjątkowych przypadkach najpóźniej dnia 08.06.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Za jeden kupon, który spełnia warunki promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 5 PLN dziennie. Maksymalna wartość bonusu do uzyskania w akcji wynosi 35 PLN.

Czy mogę zawrzeć dowolną ilość kuponów?

Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach maksymalna łączna kwota Bonusu dla jednego Klienta wynosi 35 PLN.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 35 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 105 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 01.06.2020 r. od godziny 01:00 do dnia 07.06.2020 r. do godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021