Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W STS ekstra 30 PLN za mecz Tottenham – Liverpool

Premier League nie kryje przed Tobą tajemnic? Na temat pojedynków pomiędzy topowymi angielskimi drużynami wiesz wszystko? Świetnie! Przygotuj kupon z dokładnym wynikiem meczu Spurs – LFC.

Przeanalizowałeś statystyki i znasz już dokładny wynik hitu angielskiej Premier League? Świetnie! Obstaw przygotowany przez siebie kupon na dokładny wynik za równe 13 PLN z konta depozytowego.

Jesteś ekspertem i wytypowany przez Ciebie wynik okazał się prawidłowy? Gratulacje! Oprócz wygranej z kuponu, na Twoje konto bonusowe trafi 30 PLN ekstra! Dziś wygrywasz podwójnie!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu SOLO za dokładną stawkę 13 PLN na którym znajdzie się zakład na dokładny wynik meczu Liverpool – Tottenham. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 11.01.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot oraz zakłady zawarte z użyciem środków bonusowych z Karty STS.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 15.01.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 30 PLN.

Czy mogę zawrzeć dowolną liczbę kuponów?

Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 30 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 10.01.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 11.01.2020 r. godz. 18:30.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021