Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W STS do wygrania bilety na mecz Polska – Ukraina

Ekspercie! Bilety na mecz Reprezentacji Polski czekają! Zapisz się do rankingowej akcji zakładów bukmacherskich STS i rywalizuj z innymi graczami o podwójne wejściówki!

Jak to zrobić? Zaloguj się na swoim koncie gracza STS i kliknij w przycisk “Weź udział” znajdujący się powyżej.

Co dalej? W okresie 2.03 – 8.03 graj kupony ze zdarzeniami z oferty na piłkę nożną.

W akcji bierze udział każdy kupon z minimalną stawką 5 PLN i min. kursem 1.50. Za wygrany kupon otrzymasz liczbę punktów, która pozwoli Ci na piąć się w rankingu!  Twoja wiedza eksperta pozwoliła Ci zająć miejsce w Top 15 rankingu, świetnie! Oznacza to, że wygrałeś podwójną wejściówkę na mecz towarzyski Polska – Ukraina!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

  1. DOŁĄCZ DO RANKINGU
    Zaloguj się na swoim koncie gracza i kliknij w przycisk “Weź udział” znajdujący się powyżej. W okresie 2.03 (01:00) – 8.03 (23:59) graj kupony ze zdarzeniami z oferty na piłkę nożną.
  2. PRZYGOTUJ KUPON
    W akcji bierze udział każdy kupon z minimalną stawką 5 PLN i min. kursem 1.50. Za wygrany kupon otrzymasz liczbę punktów równą sumie: stawka x 0,88 x kurs, natomiast za przegrany – stawka x 0,88.
  3. ODBIERZ NAGRODĘ
    Twoja wiedza eksperta pozwoliła Ci zająć miejsce w Top 15 rankingu, świetnie! Oznacza to, że wygrałeś podwójną wejściówkę na mecz towarzyski Polska – Ukraina! Dobrze wiesz, warto wspierać!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawieraniu w STS zakładów SOLO lub AKO za minimalną stawkę 5 PLN z konta depozytowego na dowolne zdarzenia piłki nożnej z oferty przedmeczowej z minimalnym kursem ogólnym kuponu 1,5, za które Uczestnik otrzymuje punkty wliczane do rankingu Akcji. Zakłady te muszą zostać zawarte oraz rozliczone w terminie 02.03.2020 r. (01:00) – 08.03.2020 r. (23:59).

Jaką nagrodę mogę otrzymać?

Spełniając wszystkie warunki akcji możesz otrzymać podwójne zaproszenie na mecz Polska – Ukraina, który odbędzie się dnia 31 marca 2020 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie, jeśli w końcowej klasyfikacji rankingu znajdziesz się na pozycji 1-15.

W jaki sposób otrzymam bilet na mecz?

Informacje dotyczące terminu i miejsca odbioru biletów na mecz Polska – Ukraina zostaną przekazane laureatom drogą mailową do 12.03.2020 roku do godziny 23:59.

Jakie kupony nie biorą udziału w Akcji?

Do rankingu nie zaliczają się kupony zawarte z konta bonusowego, rozliczone jako zwrot, po kursie 1.00, wypłacone za pomocą opcji Cash-out oraz Zakład Bezpieczny.

W jaki sposób naliczane są punkty za kupony?

Za wygrane kupony punkty są naliczane według wzoru: stawka x 0,88 x kurs ogólny, natomiast za kupony przegrane – stawka x 0,88.

Ile moich kuponów bierze udział w akcji?

W akcji biorą udział wszystkie kupony wygrane, zagrane i rozliczone w trakcie trwania Akcji.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa do 02.03.2020 roku (23:59) do 08.03.2020 roku i jest aktywna tylko i wyłącznie dla Użytkowników, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w rankingu, poprzez kliknięcie przycisku Weź udział.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021