Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W STS bezpieczne 10 PLN na WTA Finals

Do chińskiego Shenzen zawitała tenisowa elita kobiet! Z tej okazji bukmacher STS przygotował akcję, w której grasz bezpiecznie!

wejdź i sprawdź ofertę

WTA Finals to swoiste zakończenie sezonu jak i nagroda za wysiłek włożony przez ostatni rok gry. Ósemka najlepszych tenisistek sezonu (w tym Naoimi Osaka czy Ashleigh Barty) powalczy o pulę aż 14 000 000 $! Nieco skromniej, ale z tej okazji STS zakłady bukmacherskie mają dla Was małą niespodziankę!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Wytypuj na kuponie AKO dokładne wyniki dwóch dowolnych meczów WTA Finals w Shenzen za dokładnie 21 PLN. Jeżeli kupon będzie trafiony, to możesz cieszyć się z wygranej! Jeśli jednak będzie rozliczony negatywnie to nie martw się na zapas – otrzymasz od tego bukmachera 10 PLN doładowania bonusowego. Graj bezpiecznie!

Pamiętaj, że na kuponie muszą znaleźć się zakłady wyłącznie dotyczące dokładnych wyników meczów z kursem minimalnym 1.60. Z akcji wyłączone są zakłady NA ŻYWO.

Dobrze WIESZ, jak potoczą się mecze wielkiego turnieju WTA Finals? Koniecznie skorzystaj z STSowej, tenisowej akcji specjalnej: wystarczy że stworzysz swój kupon AKO za stawkę 21 PLN, na którym znajdą się dwa zakłady zawierające dokładny wynik spotkań WTA Finals w grze pojedynczej. Minimalny kurs zdarzenia to 1.60. To wszystko! Jeżeli Twój typ okaże się przegrany – otrzymasz doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Serwis po Twojej stronie!

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu AKO za 21 PLN, na którym znajdą się dokładnie dwa zakłady na dokładny wynik meczów WTA Finals w grze pojedynczej. Każde zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1,60. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 07.11.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 26.10.2019 r. godz. 01:00 do 31.10.2019 r. godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021