Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Więcej, wyżej, teraz! Bukmacher rusza z jeszcze większą kwotą na start! Teraz możesz rozpocząć grę w STS z dodatkowym bonusem w postaci 1200 PLN! Jak? Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej równowartość na konto bonusowe (aż do kwoty 1200 PLN). Jak wypłacić otrzymane środki? To bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz TRZY obroty przyznaną kwotą. Pamiętaj, że aby kupon był zaliczony do obrotu, musi zostać rozliczony jako wygrany i mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. Tyle! Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu). Promocja łączy się z bonusem powitalnym.

Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.

Najczęściej zadawane pytania

 • Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny? Co powinienem zrobić, aby otrzymać bonus powitalny?
  Aby otrzymać bonus należy podczas rejestracji zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”
 • Kiedy bonus pojawi się na moim koncie? Kiedy bonus pojawi się na moim koncie?
  Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej pierwszej wpłaty.
 • Jeżeli wpłacę 100 zł, to otrzymam 1200 zł bonusu? Jeżeli wpłacę 100 zł, to otrzymam 1200 zł bonusu?
  Nie, ponieważ wysokość bonusu jest uzależniona od kwoty pierwszej wpłaty. Otrzymasz w tej sytuacji 100 zł.
 • Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy? Dlaczego od razu po przyznaniu nie mogę wypłacić bonusu na rachunek bankowy?
  W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem? Gdzie mogę sprawdzić, ile złotych pozostało do ukończenia procesu obracania bonusem?
  Po kliknięciu w zakładkę „MOJE KONTO” po lewej stronie znajduje się okno o nazwie „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe”, w którym znajduje się informacja o tym, za jaką kwotę należy jeszcze zagrać środkami z konta bonusowego.
 • Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem? Czy zakłady na żywo są zaliczane do obrotu bonusem?
  Tak, wygrane zakłady na żywo liczą się do obrotu bonusem.
 • Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem? Jakie zakłady nie liczą się do obrotu bonusem?
  Do obrotu nie są zaliczane kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.
 • Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu? Jaki jest minimalny kurs wymagany na kuponie zawartym z bonusu?
  Minimalny kurs na kuponie musi wynieść nie mniej niż 1,91.
 • Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie? Czy kurs 1,91 dotyczy jednego czy kilku spotkań na kuponie?
  Na kuponie może znaleźć się więcej niż jedno spotkanie, ważne by kurs całkowity kuponu wyniósł minimum 1,91.
 • Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów? Czy muszę zawrzeć kupon za całą kwotę bonusu czy może być to kilka kuponów?
  Może to być jeden lub kilka kuponów. Ważne by łącznie zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu.
 • Jak zagrać za bonus? Jak zagrać za bonus?
  Aby zawierać zakłady z konta bonusowego należy kliknąć na okienko „Bonus”. Dopiero po tym fakcie należy wnieść zakład.
 • Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 400 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 400 zł? Zakładając się środkami z konta bonusowego wygrałem 400 zł. Dlaczego kwota obrotu nie pomniejszyła się o 400 zł?
  Do obrotu liczą się stawki wygranych kuponów, nie kwoty wygrane.
 • Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 1200 zł, to czy mogę od razu wypłacić 1200 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy? Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 1200 zł, to czy mogę od razu wypłacić 1200 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy?
  Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,85. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.
 • Jeżeli wpłaciłem 1200 zł i otrzymałem bonus 1200 zł, czy mogę od razu zawrzeć zakład ze stawką wynoszącą 2400 zł? Jeżeli wpłaciłem 1200 zł i otrzymałem bonus 1200 zł, czy mogę od razu zawrzeć zakład ze stawką wynoszącą 2400 zł?
  Nie, ponieważ są to dwa oddzielne konta. Możesz zawrzeć zakład za 1200 zł z konta depozytowego lub za 1200 zł z konta bonusowego.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Nic straconego! Przeczytaj regulamin promocji lub skontaktuj się z pomocą online.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021