Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W PZBuk zagrasz bez podatku na zakładach wirtualnych

Graj bez podatku na zakładach wirtualnych PZBuk. Bez ograniczeń, z każdego urządzenia, gdzie chcesz i kiedy chcesz! Postaw kupon składający się co najmniej z 3 zdarzeń, każde z kursem min. 1.35 i odbierz 14% ekstra do swoich wygranych! Wybieraj w bogatej ofercie wydarzeń sportowych, dostępnych non-stop, 24/7!

wejdź i sprawdź ofertę

Regulamin promocji „Wirtualne bez podatku”

 1. Organizatorem promocji „Wirtualne bez podatku” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.
 2. Promocja „Wirtualne bez podatku” polega na zwiększeniu wygranej z zakładu wielokrotnego – dodatkowa wygrana – spełniającego konkretne wymagania, określone w niniejszym Regulaminie.
 3. Aby skorzystać z promocji Gracz musi zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej. Po kliknięciu w “Zapisz się” Gracz zostaje przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji.
 4. Dodatkowa wygrana stanowi 14% podstawowej wygranej z zakładu wielokrotnego z minimum 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.35.
 5. Maksymalna kwota dodatkowej wygranej z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR, przeliczoną na PLN według średniego kursu NBP z dnia 13.03.2020
 6. Kwota dodatkowej wygranej wynikającej z promocji jest każdorazowo podana na kuponie gracza zgodnie z obowiązującymi stawkami.
 7. Promocja jest dostępna na wielokrotne zakłady przedmeczowe na sporty wirtualne. Oferta może zostać zmieniona w dowolnym momencie.
 8. Zakłady, w przypadku których wynik może dać częściową wygraną lub które mogą spowodować zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki) są wykluczone z promocji.
 9. Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych nie są objęte promocją.
 10. Zakład postawiony przy pomocy “darmowego zakładu” przyznanego w ramach dowolnej promocji nie jest objęty promocją „Wirtualne bez podatku”.
 11. Zakłady objęte promocją Cash-out są wykluczone z promocji.
 12. Dodatkowe wygrane z promocji dodawane są do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu zakładu jako oddzielna kwota bez dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.
 13. W przypadku zmiany/odwołania jednego lub większej ilości zdarzeń na kuponie, zmiany kursów, błędów na stronie internetowej Organizatora, Pzbuk.pl ma prawo do anulowania dodatkowych wygranych wynikłych z promocji.
 14. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
 15. Pzbuk.pl może anulować dodatkowe wygrane wynikające z promocji „Wirtualne doładowanie” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 16. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
0 0 votes
Article Rating

About Post Author

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
2 lat temu

Świetna propozycja PZbuk dla graczy. Widać jak bukmacher szybko się rozwija i daje dużo korzyści dla gracza. Z jednej strony mamy aplikację mobilną za androida i iPhona; przejrzysta i wygodna. Z drugiej strony mamy nagradzanie gracza za logowanie i aktywność punktami. Te punkty potem wymieniamy na bony. Częste bonusy dla graczy, bo kilka razy w tyg. Obsługa klienta stara się pomóc i odpowiada na każde pytanie. Kolejnym atutem są szybkie wypłaty.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021