Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W jaki sposób zabrania się prowadzenia działalności gospodarczej na Ukrainie

O legalizacji działalności hazardowej na Ukrainie rozmawia się od dawna. Tak dawno temu przypomina już operę mydlaną. Zimą parlament rozważy kolejną ustawę, której przygotowanie jest obecnie w pełnym toku. Zostało to zgłoszone przez wiceministra finansów Ukrainy O. Markarovą. Uważa, że ​​zmieniony projekt ustawy zadowala wszystkie strony.

Branża bukmacherska jest teraz w cieniu, a firmy bukmacherskie nie zniknęły nigdzie. Większość z nich jest zainteresowana legalnym prowadzeniem biznesu. Od dawna czekają, aż urzędnicy zaczną naprawdę działać w tym kierunku. W bukmacherze „Leon” mówią, że legalizacja branży bukmacherskiej będzie okazją do wypełnienia skarbu i stworzenia wielu miejsc pracy. Według osób zainteresowanych legalizacją urzędników, działalność hazardowa w ukraińskim skarbcu przyniesie dochody podatkowe w wysokości 2 mld hrywien. Legalizacja czeka nie tylko na krajowych bukmacherów, ale także na zagranicznych. I. Sergienko, dyrektor generalny Ogólnoukraińskiego Związku na rzecz rozwoju firm bukmacherskichJestem pewien, że wiele zagranicznych firm jest zainteresowanych rozwojem rynku ukraińskiego. Na przykład znany rosyjski bukmacher FONBET twierdzi, że Ukraińcy stanowią prawie 6% wszystkich klientów. W ciągu ostatniego roku na rynek ukraiński weszło kilka firm, które prowadzą duże kampanie marketingowe.

Bukmacherzy na Ukrainie działają na różne sposoby: przebierają się za firmy loteryjne, mają zagraniczną rejestrację i pracują wyłącznie przez Internet. Według badań około 5% populacji kraju stawia zakłady w biurach. Większość ekspertów sugeruje, aby nie przydzielać bukmacherów jako odrębnego rodzaju gier hazardowych. Jedna licencja powinna umożliwiać firmom umieszczanie gier internetowych, zakładów sportowych, automatów do gier i loterii w tym samym pokoju. Ale kasyno powinno być licencjonowane osobno.

Ministerstwo Finansów pracuje nad kwestią zalegalizowania bukmacherów, ale organy ścigania nadal prowadzą aktywne poszukiwania w odniesieniu do biur. Dlatego liczba graczy online rośnie. W ostatnich miesiącach Ukraińcy zaczęli aktywniej działać, jednak ze względu na trudną sytuację w kraju wartość średniej czeku stała się mniejsza. Wcześniej Ukraińcy lubili stawiać na piłkę nożną, wyścigi konne, hokej, a teraz wolą cybersport, zmiany na arenie politycznej. Na przykład Pari-Match w przeddzień wyborów prezydenckich lub innych ważnych wydarzeń państwowych przenosi je na stronę główną w kolejce. Należy zauważyć, że zaczęli obstawiać więcej na mistrzostwach Filipin, Australii i innych egzotycznych krajów. Na Ukrainie zmarli na zakłady to sierpień i styczeń. Rynek stopniowo się rozwija i skaluje,

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021