Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W Etoto do wygrania wejściówki na galę MB Boxing Night: Wojna Domowa

Nie przegapcie świątecznej niespodzianki na twitterowym koncie Etoto

Dziś i jutro odbędą się tam cztery konkursy „kto pierwszy – ten lepszy”, w których do wygrania będą podwójne wejściówki na sobotnią galę MB Boxing Night: Wojna Domowa!

Nie przegap na  twitter.com/etotopl – obserwuj już dziś!

MB Promotions powraca z „Wojną Domową”! Po galach z cyklu Polsat Boxing Night oraz wydarzeniu „Noc Wojowników” przyszła pora na kolejne pięściarskie święto. Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka organizuje kolejne sportowe wydarzenie – zapraszamy już 22 grudnia do Hali MOSiR w Radomiu. Ostatnie bilety na MB Boxing Night: „Wojna Domowa” jeszcze w sprzedaży!

Poprzednie wydarzenia organizowane przez MB Promotions cieszyły się wielkim zainteresowaniem i przede wszystkim przyniosły sporą dawkę sportowych emocji stojących na najwyższym poziomie. 22 grudnia z pewnością poziom zostanie utrzymany, a tytuł gali – „Wojna Domowa” – zapowiada konfrontacje polsko-polskie, które z pewnością podniosą jeszcze o kilka stopni temperaturę konfrontacji!

W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju. W bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) zmierzy się z Dariuszem Sękiem (27-4-3, 9 KO). Popularny „Arab” miał bardzo intensywne pierwsze półrocze – stoczył trzy pojedynki walcząc praktycznie miesiąc za miesiącem. Bardziej doświadczony Sęk będzie dla niego jednak największym i najbardziej wymagającym rywalem w karierze Parzęczewskiego.

W Radomiu wystąpią także lokalni bohaterowie Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) oraz Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO). W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO), którego stawką będzie Mistrzostwo Polski. Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

Na ringu pojawi się również niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO), którego rywalem będzie Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO). Adam Balski (12-0, 8 KO) natomiast zmierzy się z Ukraińcem Serhijem Radchenko (7-2, 2 KO). Do tej pory Polacy niepokonani, ale zagraniczni pięściarze zapowiadają sprawienie przykrej niespodzianki radomskiej publiczności.

Aktualna karta walk gali „Wojna Domowa”:

  • Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)
  • Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)
  • Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Serhij Radchenko (7-2, 2 KO)
  • Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO)
  • Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)
  • Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)
  • Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)

MB Boxing Night bilety

  • Bilety VIP zawierają catering ciepły i zimny, napoje bezalkoholowe oraz piwo
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych – prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl
  • Zamówienia grupowe (powyżej 10 biletów) – prosimy o kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl

MB Boxing Night bilety na galę WOJNA DOMOWA już dostępne na stronie ebilet.pl! Gala boksu MB Boxing Night!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021