Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W co ubierze się Agata Duda na wieczór wyborczy? Znamy opinie analityków!

Biały, różowy lub czerwony – zdaniem analityków legalnego bukmachera BETFAN to najbardziej prawdopodobne kolory, które w czasie niedzielnego wieczoru wyborczego będą dominować na kreacji Agaty Kornhauser-Dudy. Ostatnim razem obecna pierwsza dama postawiła na kobiecy odcień różu oraz biel z elementami złota – czy w tym roku będzie powtórka?

W swoich wyliczeniach analitycy BETFAN oparli się o aktualne trendy modowe oraz wcześniejsze kreacje pierwszej damy. W 2015 roku podczas wieczoru wyborczego po I turze głosowania, Agata Kornhauser-Duda wybrała elegancką sukienkę w kolorze magenty (jeden z odcieni różu). Dwa tygodnie później miała już na sobie stylową garsonkę w kolorze ecru (odcień białego) z zauważalnym złotym obszyciem.

Jej poprzedniczki na ten wyjątkowy wieczór ubierały się jeszcze inaczej. Pięć lat wcześniej, gdy wygrywał Bronisław Komorowski, jego żona Anna dwukrotnie zakładała granatowe garsonki. Na ciemną tonację zdecydowała się również Maria Kaczyńska, która w 2005 roku miała na sobie czarną garsonkę, wzbogaconą kolorowymi akcentami. Jak będzie tym razem?

– Światowej klasy stylista Christian Paul nie odbierał od nas telefonu, dlatego musieliśmy zdać się na twarde analizy i pogłębiony research. Jeśli dojdzie do drugiej tury, zadzwonimy do niego znacznie wcześniej i z pewnością dopytamy o najbardziej prawdopodobne scenariusze. Na dziś biel, róż i czerwień to nasi zdecydowani faworyci. Każdy inny kolor będzie dużą niespodzianką, jednak wielki świat mody zawsze lubi mocno zaskakiwać – tłumaczy Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu BETFAN.

W opinii analityków BETFAN prawdopodobieństwo, że Agata Kornhauser-Duda założy w niedzielę kreację z dominującym odcieniem różu lub czerwieni wynosi 37%. Niewiele mniejsze szanse (30%) przypadają odcieniom bieli. Znacznie mniej prawdopodobne kolory to: zielony (8,5%), żółty (6,5%), pomarańczowy lub brązowy (5,5%), niebieski (4,5%), czarny (3,5%) i fioletowy (3%). Szanse na to, że pierwsza dama wyjdzie na scenę w szarej lub innej kreacji zostały ocenione jako marginalne.

– Przed nami fascynujący wieczór wyborczy i sami nie możemy się doczekać rozstrzygnięć. Oczywiście w kwestii wyboru kreacji partnerek kandydatów – mówi Jakub Świsłowski.

BETFAN proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. Zgodnie z hasłem przewodnim marki: „Nie grasz, nie wygrasz!” chce tworzy
jak najlepsze warunki, by przyciągnąć na swoją platformę betfan.pl także osoby niekorzystające dotychczas z zakładów do obstawiania wybranych przez siebie zdarzeń. BEFTAN stawia na innowacyjne podejście marketingowe. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, jako jedyny w Polsce oferuje szeroki zakres zakładów na rozrywkę, obejmujących tematy okołosportowe, a także z obszaru polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. Jesienią 2019 r. twarzą marki BETFAN został Mariusz Pudzianowski. Jednocześnie ten legalny bukmacher objął sponsoringiem tytularnym należącego do Pudziana konia. Ogier o imieniu Betfan stał się też live brand hero marki. BETFAN za swoje niestandardowe działania otrzymał nagrody Dyrektora Marketingu Roku 2019, oraz Debiut Roku i Kampania Marketingowa Roku 2019 w Plebiscycie Polish Gaming Aces.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021