Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

W 199. derbach Krakowa Cracovia trafi na silną Wisłę

We wtorek o godzinie 20:30 odbędą się 199. Derby Krakowa. Ich faworyt nie jest jednak tak oczywisty, jak jeszcze miesiąc temu. Cracovia, która zagra na swoim stadionie, ostatnio jest w dołku, z kolei Wisła Kraków nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu meczów w Ekstraklasie, zdobywając przy tym aż pięć razy komplet punktów.

Cracovia jest w dołku

Jeszcze kilka tygodni temu faworyt byłby oczywisty. Każdy postawiłby na Cracovię, która nie dość, że będzie grała u siebie, to przez długi czas była w znakomitej formie. Ostatnie mecze w ich wykonaniu były jednak słabe. Najpierw „Pasy” przegrały z Piastem Gliwice (0:1), a następnie z Legią Warszawa (1:2). Bolała zwłaszcza ta ostatnia porażka, przez którą drużyna Michała Probierza zamiast zrównać się punktami z „Wojskowymi”, traci do nich już sześć punktów. Może ich po części usprawiedliwiać wyłącznie fakt, że oba te spotkania rozgrywali na wyjeździe.

Cracovia co prawda nadal zajmuje drugą lokatę, jednak ich strata do Legii się powiększyła, a przewaga nad kolejnymi drużynami znacząco stopniała. Trzecia Pogoń Szczecin traci do nich dwa punkty, kolejny Śląsk Wrocław zaledwie trzy, następny Lech Poznań – cztery, a Lechia Gdańsk i wspomniany Piast tylko pięć. Dlatego dla „Pasów” w kolejnym meczu szczególne ważne jest zwycięstwo, by utrzymać się w walce o mistrzostwo Polski i zająć miejsce, które premiowane będzie grą w europejskich pucharach.

Wisła ostatnio nie przegrywa

Rywal trafił im się jednak jeden z najtrudniejszych w tej chwili. Wisła Kraków co prawda zajmuje dopiero 13. miejsce w tabeli, lecz od 13 grudnia nie przegrała żadnego meczu. Nawet licząc mecze towarzyskie w zimowym okresie przygotowawczym, wygrali aż siedem razy i zremisowali czterokrotnie. Do ósmej Wisły Płock, z którą w ostatniej kolejce zremisowali (2:2), tracą już tylko sześć punktów. Biorąc pod uwagę to, jak szybko odrabiają straty, mogą nie tylko zapewnić sobie utrzymanie, ale i awansować do grupy mistrzowskiej. Ten, wydawałoby się, nierealny scenariusz faktycznie może się spełnić.

wejdź i sprawdź ofertę

BETFAN, który jest legalnym polskim bukmacherem, przewiduje, że spotkanie wygra Cracovia, która ma na to nieco ponad 50 procent szans. Dlatego tamtejsi analitycy uwzględnili wysokie kursy na wygraną Wisły Kraków lub podział punktów. Patrząc na aktualną dyspozycję „Białej Gwiazdy”, są oni w stanie ugrać w Derbach Krakowa przynajmniej jedno „oczko”. A kto wie, czy nie zgarną pełnej puli. Pewne jest to, że są w stanie tego dokonać.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Zachęcamy do rejestracji u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021