Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Vladan Crha nowym zarządzającym komunikacją Fortuny

W marcu 2010 Vladan Crha objął stanowisko Menedżera ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych w Fortuna Entertainment Group – największej firmie bukmacherskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Vladan Crha dołączył do nowej kadry zarządzającej, którą od stycznia 2010 roku kieruje Jiří Bunda, Dyrektor Generalny Fortuna Entertainment Group.

Vladan Crha będzie odpowiedzialny za realizację strategii komunikacyjnej, obejmującej wszystkie rynki działalności Grupy – w Polsce, Czechach i Słowacji.

Vladan Crha (37 lat) ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Pradze, na kierunku handel zagraniczny i polityka. W latach 1999-2005 zajmował stanowisko Rzecznika Prasowego i PR Menedżera w Český Telecom / Telefonica O2, gdzie odpowiadał za działania komunikacyjne w procesie prywatyzacji spółki Telefonica. Wraz z wejściem Vodafone na czeski rynek telekomunikacyjny objął stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji spółki Oskar – trzeciego gracza na rynku czeskich operatorów telefonii komórkowej, gdzie był odpowiedzialny za re-branding marki Oskar na Vodafone.

Od 2007 roku, do momentu objęcia stanowiska Menedżera ds. Komunikacji i Relacji Zewnętrznych w Fortuna Entertainment, pełnił funkcję Dyrektora ds. Komunikacji i Relacji Inwestorskich w AAA AUTO Group, gdzie realizował działania komunikacyjne wprowadzające spółkę na czeski i słowacki parkiet jesienią 2007 roku.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021