Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

US Open w SuperBet – odbierz tenisowy bonus 50 PLN

Gem, set, bonus! Tenisowe święto na amerykańskich kortach to doskonała okazja do odebrania doładowania konta bonusowego w wysokości 50 zł. Wystarczy typować mecze US Open w legalnych zakładach SuperBet.

Jak otrzymać tenisowy bonus?

W czasie trwania promocji (31.09 – 03.09) postaw w SuperBet zakłady AKO (min. 2 zdarzenia na kuponie) zawierające wyłącznie typy na US Open (min. kurs każdego wydarzenia na kuponie – 1.40) na łączną wartość min. 300 złotych.

W promocji biorą udział wyłącznie kupony rozstrzygnięte do czwartku 3.09.2020 r. do godz. 23:59.

Bonusy w wysokości 50 złotych zostaną przyznane Graczom, którzy spełnili warunki promocji, do 48 godzin po jej zakończeniu.

Nie masz jeszcze konta? W legalnych zakładach bukmacherskich SuperBet możesz odebrać cashback do 500 złotych oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 PLN. Sprawdź, co trzeba zrobić:

  1. Krok: Zarejestruj się! Załóż konto i w ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej złóż swój pierwszy depozyt na minimalną kwotę 20 PLN i zgarnij bonus 100% od pierwszej wpłaty do 50 PLN.
  2. Krok: Twój pierwszy depozyt aktywował Tydzień bez ryzyka i przez 7 dni możesz grać bez obawy o przegraną. Jeśli zabraknie Ci szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończysz na „minusie” Superbet zwróci Ci przegraną kwotę w formie Bonusu do 500zł!
  3. Krok: Wygrywaj! Ciesz się zdobytymi środkami i graj o jeszcze więcej

• Do promocji zostaną zaliczone zakłady akumulowane (min. 2 wydarzenia na kuponie z min. kursem 1.40 dla każdego z nich) o łącznej wartości min. 300 PLN, zawarte i rozliczone w czasie trwania promocji. Zakłady te muszą zawierać wyłącznie typy na wydarzenia z US Open.
• Kupony zawierające mecze z „Super Mecz”, z „Super Extra”, oraz z zakładki „Specjalne” i z zakładki „Wirtualne” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
• Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
• Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
• Bonus to 50 złotych

• Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu Promocji.
• Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x