Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Urodzinowy Puchar Typera PZBuk – Xbox+Fifa 20, skok ze spadochronem i wiele innych

Z okazji 1 URODZIN PZBUK bukmacher startuje z urodzinowym wyścigiem! Przez dwa tygodnie stawiaj zakłady na dowolne wydarzenia sportowe, za które będziesz zdobywał punkty. Każda wydana złotówka to 1 punkt w wyścigu.

wejdź i sprawdź ofertę

Miejsce 1 – Konsola Xbox + Fifa 20
Miejsce 2 – Skok ze spadochronem
Miejsce 3 – Pilotaż odrzutowca w Symulatorze Airbusa A320
Miejsca 4 – 5 : Przejazd luksusowym samochodem

Miejsca 6 – 10 : 50 000 punktów gracza

Regulamin promocji “Urodzinowy Puchar Typera”

1. Organizatorem promocji “Urodzinowy Puchar typera” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.

2. W promocji mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy zapiszą się przez stronę promocyjną podając swoją nazwę użytkownika.

3. W promocji biorą udział kupony postawione od dnia 13.10.19 r. od godziny 00:00 do dnia 27.10.19 r. , do godziny 23:59, niezależnie od stawki.

4. Zadaniem gracza jest uzbieranie jak największej ilości punktów, zgodnie z przelicznikiem określonym w ustępie poniżej. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 27.10.19 r., godziny 23:59

5. Liczba zdobytych punktów wyliczana jest według mnożnika: 1 zł postawionego zakładu = 1 pkt. Wyniki będą prezentowane na poniższej stronie internetowej w zakładce “Tabela wyników”. Aktualizacja wyników dokonywana będzie w poniedziałki i piątki do godziny 18:00.

6. Jeżeli dwoje lub więcej graczy uzbiera tą samą ilość punktów, każdemu z graczy zostanie przyznana nagroda.

7. Nagrody zostaną przyznane dla 10 graczy z największą ilością punktów zgodnie z poniższą klasyfikacją:

Miejsce 1 – Konsola Xbox + Fifa 20 ( nagroda jest wymienna na 1400 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)

Miejsce 2 – Skok ze spadochronem, w tandemie z instruktorem, miejsce wykonania skoku: Chrcynno k. Nasielska, okolice Warszawy ( nagroda jest wymienna na 700 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)

Miejsce 3 – Pilotaż odrzutowca w Symulatorze Airbusa A320, miejsce: Dąbrowa Górnicza ( nagroda jest wymienna na 350 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)

Miejsca 4 – 5 : Przejazd luksusowym samochodem ulicami miasta z instruktorem miejsce do wyboru: Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Lublin ( nagroda jest wymienna na 250 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu

Miejsca 6 – 10 : 50 000 punktów gracza

8. Jeden gracz może wygrać tylko jedną nagrodę.

9. Nagrody mogą zostać przyznane w formie voucherów do wykorzystania na konkretne nagrody lub zostać wymienione na bonusy bez depozytu do wykorzystania na pzbuk.pl .

10. Każdy bonus ma 30 dni ważności i musi być obrócony co najmniej raz przed wypłatą środków.  Punkty są ważne bezterminowo.

11. W promocji nie biorą udziału kupony postawione za środki bonusowe oraz darmowe zakłady.

12. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

13. Pzbuk.pl może anulować wygrane wynikające z promocji „Puchar Typera” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

14. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021