Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Tytuł zdobędą Brazylijczycy, najlepszym strzelcem będzie David Villa

W piątek oczy wszystkich piłkarskich kibiców skierują się na RPA, gdzie rozpoczną się Piłkarskie Mistrzostwa Świata. Bukmacherzy Fortuny swoje prognozy wyrażają w kursach, zakłady bukmacherskie Sazka na swoich kuponach a z jednych i drugich można wyczytać możliwe zakończenie imprezy.

Z przewidywanych 30 milionów euro, które polscy, czescy, słowaccy, chorwaccy i węgierscy klienci Fortuny mogą postawić w zakładach w czasie trwania mistrzostw, przyjęto już ponad 2 miliony. Na razie przeważają zakłady o zwycięzcę całej imprezy, najlepszego strzelca oraz o wyniki w grupach.

Głównego faworyta do tytułu mistrzowskiego obstawiający widzą w Brazylii, na którą stawia 30% klientów zakładów bukmacherskich. Dalej plasują się Hiszpania (20%), Argentyna (20%) i Anglia (10%). W tej kwestii klienci Fortuny zgadzają się zarówno z bukmacherami, jak z futbolowymi ekspertami.

Również pytanie o króla strzelców nie wywołuje większych rozbieżności. Najczęściej na kuponach pojawiają się David Villa (35%) i Lionel Messi (25%), na trzecim miejscu znajduje się jednak Robin Van Persie, który oferuje atrakcyjny kurs 15:1. W finale, zdaniem obstawiających, spotka się Brazylia z Argentyną lub z Hiszpanią.

Najwyższy, dotychczas przyjęty zakład opiewa na zwycięstwo Portugalii z drużyna Wybrzeża Kości Słoniowej (4 tysiące euro, w kursie 2,2:1) a najdziwniejszy na wygraną RPA w całych mistrzostwach (4 euro, kurs 3500:1).

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021