Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Typujemy zwycięzców BAFTA

Znamy już pełną listę seriali i programów telewizyjnych, które zostały nominowane do tegorocznych nagród BAFTA. Najwięcej, bo aż 14 wyróżnień otrzymał serial „Czarnobyl”, co nie jest wielkim zaskoczeniem.

„CZARNOBYL” ZDEKLASOWAŁ KONKURENCJĘ

Produkcja HBO ciągle robi wielkie wrażenie. Zaledwie pięć odcinków wystarczyło, by pokazać, z jakimi problemami mierzyli się mieszkańcy Ukrainy, kiedy doszło do katastrofy elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Był to największy na świecie wypadek jądrowy, o którym znowu zaczęło być głośniej. Wystarczy napisać, że to dzieło znajduje się w czołówce najlepszych seriali wszechczasów w zdecydowanej większości serwisów poświęconych kinematografii na całym świecie.

„Czarnobyl” może spodziewać się co najmniej kilku nagród. Pewniakiem do zwycięstwa w kategorii „najlepszy aktor pierwszoplanowy” jest Jared Harris, a najlepszą muzyką po gali BAFTA najpewniej będzie się mogła pochwalić Hildur Guonadottir.

„FLEABAG” I „THE CROWN” RÓWNIEŻ MAJĄ APETYT NA NAGRODY

W dalszej kolejności znalazły się takie seriale jak „Fleabag”, „The Crown” (po siedem nominacji) oraz „Killing Eve” i „Sex Education” (po cztery nominacje). Te wybory nie zaskakują. Reszta produkcji ma raczej marginalne znacznie dla całości gali, która – warto dodać – odbywa się nieprzerwanie od 1955 roku. W tym roku z wiadomego powodu dojdzie do niej nieco później, bo oficjalne wyniki zostaną ogłoszone dopiero 31 lipca.

W jakich kategoriach zostaną wybrani zwycięzcy? Przypominamy: najlepszy serial dramatyczny, najlepszy komediowy program rozrywkowy, najlepszy aktor pierwszoplanowy, najlepszy aktor w serialu komediowym, najlepsza aktorka pierwszoplanowa, najlepszy serial komediowy, najlepsza aktora w serialu komediowym, najlepszy miniserial, najlepszy serial międzynarodowy, najlepszy aktor drugoplanowy, najlepsza aktorka drugoplanowa, najlepszy scenariusz komedii, najlepszy scenariusz dramatu, najlepsze efekty specjalne oraz najlepsza muzyka.

Uff, wszystko napisane na jednym wdechu. Warto wiedzieć, że zwycięzców BAFTA możecie typować w BETFAN.. W większości kategorii faworyci są klarowni, ale i tak analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy.

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021