Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Typujemy, obstawiamy i puszczamy kupony czyli polski rynek bukmacherski

Śmiało można powiedzieć, że w życiu każdego, kto interesuje się jakimkolwiek sportem przychodzi nas na to, aby rozpocząć swoją przygodę z grą u bukmachera, popularnie zwaną także jako „gra u buka”. Dodatkowo współcześnie dzięki rozwojowi technologicznemu jest to łatwiejsze, niż kiedykolwiek przedtem.

Nikogo bowiem nie dziwią już internetowe zakłady bukmacherskie, które oferuje właściwie każdy liczący się podmiot w tym segmencie. Aby jednak taka niewinna gra u bukmachera nie skończyła się życiową tragedią, trzeba koniecznie przestrzegać kilku zasad.

Jak zacząć legalnie grać u bukmachera?

Najważniejszą z nich jest to, aby stale kontrolować wydatki na nasze kupony. Kiedy będziemy ją stosować, wówczas nie pozostaje nam nic innego jak tylko ruszyć w wir zabawy. Tylko jak zacząć grać u bukmachera? Otóż na samym początku zastanów się, czy chcesz odnaleźć sposób na to jak zarabiać na zakładach bukmacherskich, czy też traktujesz to bardziej jako rozrywkę? Ze swojej strony zdecydowanie polecamy rzecz jasna tę drugą opcję i to, by obstawianie meczów u bukmachera było po prostu pewnego rodzaju hobby. Kolejną kwestią jest już wybór usługodawcy. To jednak, którego bukmachera wybrać wcale nie jest takie oczywiste. Bardzo wiele podmiotów oferuje różnego rodzaju promocje mające na celu przyciągnięcie nowych graczy.

Najważniejsze w tym aspekcie jest jednak to, aby był to legalny bukmacher w Polsce. Tylko wówczas mamy pewność, że nasza rozrywka będzie zgodna z prawem. Dodatkowo wszyscy legalni polscy bukmacherzy mogą pochwalić się pewnym stopniem ochrony swoich graczy jak na przykład możliwość samozablokowania (samowykluczeniu) w przypadku, gdy użytkownik obawia się, iż obstawia zbyt dużo. Dobrym pomysłem, zwłaszcza dla mniej doświadczonych graczy mogą być zakłady bukmacherskie przez Internet. Dzięki temu będziemy mogli realizować obstawianie meczów bez wychodzenia z domu. Jak jednak wspominaliśmy wyżej pamiętajmy, by nasza grę w zakładach bukmacherskich prowadzić rozsądnie. Naszą propozycją jest legalny polski bukmacher BETFAN. Dlaczego? O tym w dalszej części artykułu.

Legalne obstawianie meczów

Szukając możliwości zdobycia dodatkowych pieniędzy bardzo wielu ludzi rozważa rozpoczęcie obstawiania wyników meczów. Coś co znane było właściwe już od wieków, dziś z powodzeniem kontynuowane jest już za pomocą Internetu. Obstawianie meczów może być jednak drogą bardzo ryzykowną i dlatego też bardzo ważne jest to, aby wiedzieć jak bezpiecznie grać u bukmachera.

Pierwszą i najważniejszą zasadą jest to, aby na taką grę nie przeznaczać zbyt dużej puli pieniężnej na której stratę nie możemy sobie pozwolić. Co prawda każdy polski legalny bukmacher obejmuje swoich graczy pewnym poziomem zabezpieczenie, lecz warto zdać sobie sprawę z tego, że każdy przegrany zakład to nasza odpowiedzialność. Na pewno warto przed obstawieniem zainteresować się tym jakie są aktualne promocje u bukmacherów. Po takiej lekturze może się bowiem okazać, że zmienimy zdanie na przykład co do tego u którego bukmachera grać. Oczywiście jasną sprawą jest to, że im więcej promocji oferuje dany podmiot, tym dla jego graczy lepiej.

Kolejną kwestią jaką trzeba brać pod uwagę by zarabianie na zakładach bukmacherskich było możliwe jest wyznaczenie sobie czasu na grę i dobre do niej przygotowanie. Kategorycznie odradza się zawieranie zakładów przez Internet w stanie nietrzeźwym czy też będąc w stanie zmęczenia. Takie działanie przynosi bowiem właściwie pewność, że nasz zakład zostanie obstawiony zbyt pochopnie. Na sam koniec wyjaśnijmy tez kwestię czy obstawianie meczów jest legalne? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta i brzmi jak najbardziej tak! Dodatkowo obstawianie meczów może być dodatkiem do oglądania transmisji sportowych o ile tylko znamy ryzyka z jakimi wiąże się hazard i potrafimy je skutecznie niwelować.

Co warto wiedzieć o polskiej bukmacherce?

Zakłady bukmacherskie to nic innego jak firmy, w których pracują osoby, bukmacherzy, którzy przyjmują zakłady w postaci określonej sumy pieniędzy.

Są to przede wszystkim zakłady sportowe związane przede wszystkim z takimi sportami jak piłka nożna, hokej, koszykówka, czy tenis stołowy. Gracze obstawiają wyniki meczu, i ten który z nich wygra otrzymuje wygraną sumę. Gracz dają pieniądze typuje określony wyniki jak według niego będzie rezultatem danej rozgrywki sportowej, którą obstawia.
Bukmacher przyjmuje także w dzisiejszych czasach nie tylko zakłady związane ze sportem, ale również w polityce, ekonomii i innych popularnych dziedzinach.

W polityce gracze najczęściej typują przykładowo wyniki wyborów. Obecnie oprócz tak zwanego zwyczajnego sportu coraz popularniejsze stają się zakłady na e-sporty, czyli tak zwane sporty wirtualne. Krótko mówiąc, są to wydarzenia sportowe wygenerowane losowo w sieci.

Co warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich? Przede wszystkim są one w Polsce legalne, więc nie musimy się obawiać o założone przez nas środki pieniężne. Bukmacher musi posiadać specjalne zezwolenia od ministra finansów na prowadzenie takiej działalności gospodarczej.

Warto także powiedzieć, że jeżeli chcemy dokonać zakładów, nie musimy się udawać do punktów stacjonarnych. Zakłady bukmacherskie również legalnie działają w sieci, a bukmacherzy udostępniają różnego rodzaju aplikacje, które mogą być wykorzystane przez nas również za pomocą urządzeń mobilnych.

Bukmacherka w polskiej sieci.

Coraz częściej kibice zamiast udać się na stadion czy też innego typu obiekt sportowy, wolą obejrzeć w domu mecz czy tez inną rozgrywkę sportową.
Jest to o tyle wygodniejsze, gdyż możemy rozsiąść się spokojnie w fotelu, wziąć do ręki zimne piwo z lodówki i bez krzyku oraz hałasu we własnym zaciszu domowym oddać się sportowemu kibicowaniu swojej ulubionej drużynie czy też zespołowi.

Jednakże kibice często szukają różnych stron na których można obejrzeć bez problemu darmowe transmisje sportowe. Istnieje wiele stron internetowych, na których możemy nie płacą nic obejrzeć rozgrywki różnego rodzaju sportu jaki preferujemy.
Jakie strony najczęściej wyszukiwanie są w wyszukiwarce? Które z nich są godne polecenia?

Musimy jednak przy tym wszystkim pamiętać, że korzystając z niektórych darmowych streamów z meczów możemy niekiedy narazić się na łamanie prawa, gdyż nadawanie niektórych transmisji może być nielegalne. W tej sytuacji może nam się wyświetlić komunikat : „wchodzisz na własną odpowiedzialność„.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło : darmowe transmisje sportowe i od ręki znajdziemy wiele stron internetowych na których będziemy mogli bez problemu obejrzeć jakiś mecz który nas zainteresuje. Na szczęście większość bukmacherów na naszym rynku oferują darmowe i legalne transmisje sportowe. Wystarczy jedynie zostać ich klientem. Czasami, oprócz oglądania kibice chcą poczuć się jak prawdziwi piłkarze, w związku z tym rozwija się obecnie taka instytucja jak tak zwane e-sporty.

Są to sporty wirtualne, czyli nic innego jak symulacje rozgrywek i różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Rywalizacje te zazwyczaj odgrywają się między drużynami a zawodnikami. Dużą rolę do spełnienia ma tu tak zwany generator losowy.

Sporty wirtualne są szczególnie rozpowszechnione w zakładach bukmacherskich, w których to obstawiamy zakłady czy też głosujemy na daną drużynę.

Zakładamy konto u bukmachera

Internet sprawia, że nasze życie jest łatwiejsze. Wiele czynności, które dotychczas musieliśmy wykonywać poza domem możemy teraz planować z perspektywy naszego ulubionego fotela. Widać to na przykładzie zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy inwestują jeszcze ciągle w sieć naziemną. Pojawiają się tam nowe rozwiązania, takie jak na przykład automaty przyjmujące zakłady. Jednak to internet staje się dominującym kanałem zawierania zakładów. Co trzeba zrobić, żeby rozpocząć grę na zakładach bukmacherskich przez internet. Odpowiedź na to pytane znajdziemy w poniższym tekście.

Obstawianie zakładów bukmacherskich przez internet wymaga założenia konta u wybranego bukmachera. Zakładając konto musimy przedstawić skan naszego dowodu osobistego, a także podać numer naszego rachunku bankowego. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymujemy możliwość korzystania ze wszystkich funkcjonalności, które posiada dana witryna bukmachera. Obecnie coraz więcej podmiotów udostępnia możliwość zawierania zakładów bukmacherskich jeszcze przed pełną weryfikacją danych internauty. W takim przypadku możemy przesłać wymagane skany i formularze w ciągu kilku dni od wstępnej rejestracji w systemie. Do tego czasu nie będziemy mogli jednak wypłacać pieniędzy.

Czym kierować się podczas zakładania konta u bukmachera? Jak znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie. Istnieje tutaj wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę. Podstawowym z nich jest wysokość kursów, które stosuje dany bukmacher. Podczas zawierania pojedynczego zakładu za niską stawkę nie odczujemy zbytniej różnicy w wysokości potencjalnej wygranej. Jednak w przypadku zawierania zakładu akumulowanego za nieco wyższą stawkę rozbieżności w potencjalnej wygranej u każdego bukmachera mogą być spore. Warto zwrócić na to uwagę i prześledzić temat przed podjęciem decyzji.

Kolejnym czynnikiem jest możliwość gry bez podatku. Gdy zawieramy zakład u legalnego bukmachera, który odprowadza podatki w Polsce to nie gramy tak naprawdę za pełną naszą stawkę. Nasz zakład będzie zawarty za stawkę, która będzie pomniejszona o wartość należnego podatku. W efekcie wygramy nieco mniej niż w przypadku gry za pełną stawkę. Wielu bukmacherów często stosuje zabieg marketingowy, który polega na podwyższeniu wygranej do wysokości takiej, jaka moglibyśmy otrzymać bez podatku. Warto z takiej opcji korzystać.

Warto też zwrócić uwagę na to, jaki bonus na start oferuje dany bukmacher i czy będziemy mieli dostępny na początek darmowy zakład, czyli tzw. freebet. Freebet pozwoli na wypróbowanie danego bukmachera bez konieczności angażowania w to naszych środków. Z kolei środki bonusowe mogą stać się naszą własnością, jeżeli spełnimy odpowiednie wymogi. Należy jednak sprawdzić w takim przypadku warunki takiego bonusu. Często bywa tak, że aby swobodnie dysponować środkami bonusowymi powinniśmy kilkukrotnie nimi obrócić podczas zawierania zakładów. Ponosimy wtedy oczywiście ryzyko tego, że zakład będzie przegrany, a nasze środki przepadną.

Podsumowując, zakładanie konta u bukmachera jest tylko pozornie prostym zadaniem. Powinniśmy zrobić dogłębny rekonesans ofert przed podjęciem decyzji o rejestracji.

Yield – czyli jak grać i wygrywać

Swoich sił w bukmacherce może spróbować każdy. Fan sportu, chcący w praktyce sprawdzić swoje umiejętności przewidywań albo podnieść sobie adrenalinę w trakcie oglądanego meczu. Hazardzista chcący szybko zarobić większą sumę, miłośnik różnego rodzaju statystyk, albo ktoś, kto chce znaleźć przyjemny i efektywny sposób stałego zarobkowania. Przede wszystkim pamiętajmy jednak, by gra nie przerodziła się w nałóg. Każdy rodzaj hazardu należy uprawiać w sposób kontrolowany.

Jednym z najlepszych sposobów określenia skuteczności typowania jest tak zwany „yield”. Pojęcie yieldu jest używane zresztą nie tylko w bukmacherce, a szerzej, w inwestycjach – na przykład w inwestycjach w nieruchomości. Mówiąc skrótowo, yield jest wyrażonym procentowo rezultatem porównania zysków do nakładów. W sferze zakładów bukmacherskich obliczany jest on w następujący sposób – najpierw sumujemy wszystkie zyski i straty (to znaczy, jeśli jeden kupon przyniósł nam np. kwotę 200 zł, a na drugim przegraliśmy 100zł, wówczas suma będzie wynosić 200-100=100 zł) oraz włożone stawki. Następnie dzielimy pierwszą liczbę przez drugą i mnożąc razy 100% uzyskujemy yield. Im współczynnik ten będzie wyższy, tym lepiej świadczyć będzie o umiejętnościach gracza. Trzeba jednak pamiętać, że wartość yield staje się reprezentatywna dopiero przy uwzględnieniu większej ilości kuponów, kilkudziesięciu, a nawet kilkuset.

Współczynnik ten dobrze jest znać przygotowując i zmieniając taktykę własnych typerskich decyzji, a także, koniecznie, jeśli chcemy skorzystać z ofert płatnych typów, jakich wiele w związanym z zakładami bukmacherskimi internecie.

Zwracając uwagę na uzyskiwany yield, z pewnością z czasem zakłady bukmacherskie przyniosą oczekiwane zyski. Natomiast bagatelizując ten współczynnik – zyski takie najpewniej bardzo się oddalą.

Zakłady sportowe

Jedną z coraz popularniejszych w Polsce rozrywek jest obstawianie zakładów sportowych. Gra ta może dotyczyć zarówno poszczególnych dyscyplin jak i pojedynczych sportowców. Można zauważyć, że do najczęściej wybieranych dziedzin sportu należą piłka nożna, koszykówka czy hokej na lodzie. Gracze, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie, zastanawiają się, jaki będzie wynik spotkania – wygrana, przegrana albo remis. Mogą również próbować odgadnąć rezultat osiągnięty przez konkretnego zawodnika.

W Polsce istnieje kilkanaście instytucji mających uprawnienia na przyjmowanie zakładów, do najbardziej znanych należą Totolotek oraz STS. Konieczne jest posiadanie specjalne licencji oraz płacenie podatków, firmy nielegalnie prowadzące zakłady bukmacherskie są zamykane. Grać można również w Internecie, jest to o wiele wygodniejsza opcja, niż odwiedzanie placówek stacjonarnych. Gracz musi mieć ukończone 18 lat oraz nie podlegać zakazowi uczestnictwa w grach hazardowych. Działania te mają na celu zmniejszenie ryzyka popadnięcia w uzależnienie oraz kłopotów finansowych.

Zakłady Bukmacherskie. Co to jest CASHOUT?

Jeszcze kilka lat temu, prawie żadne z polskich bukmacherów nie oferował opcji Cashout. Obecnie jest to absolutny standard zakładów działających online czy tych z punktami stacjonarnymi. Graczom również przypadła dodatkowa dźwignia bezpieczeństwa, którą chętnie uruchamiają ratując się przed syndromem jednego spotkania.

(Syndrom jednego spotkania to błędne wytypowanie tylko jednego zdarzenia na kuponie. Zna to chyba każdy gracz obstawiający w zakładach. Bardzo często owe jedno spotkanie, jest tym rozgrywanym jako ostatnie z całego kuponu.)

Na polskim rynku konkurencja wzajemnie się obserwuje i jak tylko ktoś wprowadza jakąś nowość do swojej oferty, można się spodziewać podobnych ruchów u reszty graczy. Mimo, że Cashout był już znany jakiś czas (pojawił się w okolicach 2008 roku), to do Polski zawędrował z lekkim opóźnieniem parę lat później. Obecnie to udogodnienie jest oferowany chyba przez wszystkich legalnych bukmacherów w kraju.

Cash out w Betfan

Lubisz mieć pełną kontrolę? Legalny polski bukmacher Betfan daje Ci taką możliwość, oddając w Twoje ręce CASHOUT. Graj tak jak chcesz – łącz zdarzenia przedmeczowe z zakładami na żywo, a gdy sytuacja będzie tego wymagała przejmij inicjatywę i rozbij bank!

1. STWÓRZ SWÓJ KUPON

Przygotuj i zagraj swój kupon. Nie ograniczaj się. Możesz zagrać zdarzenia przedmeczowe i na żywo na jednym kuponie.

2. EMOCJE, EMOCJE, EMOCJE

To co lubimy najbardziej, czyli sportowe emocje! Śledź i analizuj przebieg wybranych zdarzeń. Trzymaj rękę na pulsie!

3. AKCJA!

Czujesz, że to odpowiedni moment? Atakuj! Sprawdź oferowaną kwotę cashoutu, kliknij WYPŁAĆ i ciesz się wygraną.

4. EMOCJE NON STOP

Ochłonęliście? Czas na kolejne emocje! Cashout Betfana oferowany jest o każdej porze. W BETFAN masz pełną kontrolę. ZAWSZE.

wejdź i sprawdź ofertę

Co to jest ten Cashout?

Opcja Cashout to najkrócej mówiąc, wcześniejsze zamknięcie postawionego kuponu z realizacją wygranej. Popularnie określany jest właśnie jako „wcześniejsza wypłata”. Opcja ta dotyczy kuponów AKO, SOLO, zakładów przedmeczowych oraz LIVE.

Cashout polega na możliwości wcześniejszego zamknięcia kuponu i realizacji wygranej, poprzez pomniejszenie całkowitego kuponu o spotkania, które się jeszcze nie rozpoczęły lub trwające, które przerwaliśmy wcześniejszym zamknięciem kuponu.

W praktyce wygląda to następująco: mamy kupon z 10 wydarzeniami, z czego 9 już trafiliśmy. Mamy jednak wątpliwości co do ostatniego spotkania i w ramach wypłaty mniejszej wygranej, jesteśmy gotowi zrezygnować z oczekiwania na rezultat tego zdarzenia.

Opcja cashout może dotyczyć wcześniejszego zamknięcia kuponu zarówno, gdy ostatnie spotkanie jeszcze się nie rozpoczęło, jak i w trakcie jego trwania (albo wyłącznie w określonym momencie tego spotkania). Szczegółowe zasady co do opcji Cashout każdy bukmacher może ustalić według własnego upodobania. Opcja Cashout może dotyczyć kuponów z zakładami przedmeczowymi oraz LIVE.

Wcześniejsze zamknięcie kuponu pozwoli uniknąć niepotrzebnych stresów, zminimalizować straty, zagwarantuje mniejszą (ale wcześniejszą i pewną) wygraną, gdy spotkanie nie idzie po naszej myśli czy najzwyczajniej popełniliśmy błąd przy obstawianiu (tak też się zdarza).

Warto pamiętać, że uruchomienie opcji Cashout jest nieodwracalne. Po wcześniejszym zamknięciu kuponu, nawet jeżeli ostatnie zdarzenia ułożyły się dla nas korzystnie, nie możemy liczyć na otrzymanie od bukmachera pierwotnej wygranej. Wypłata wygranej w ramach Cashout, zawsze będzie wyższa niż postawiona stawka.

Program dla VIPów w BETFAN

Będąc graczem VIP w BETFAN możesz spodziewać się spersonalizowanych i specjalnych promocji bonusowych. Dodatkowo będziesz miał możliwość otrzymania zaproszeń na różnego rodzaju wydarzenia sportowe.

UDOGODNIENIA

 1. OBSŁUGA PRIORYTETOWA
  Będąc Graczem VIP będziesz przez legalnego polskiego bukmachera BETFAN obsłużony w pierwszej kolejności. Twoje prośby bukmacher ten postara się spełnić priorytetowo.
 2. SPECJALNE PROMOCJE
  Możesz spodziewać się unikatowych promocji, które będą dedykowane tylko Tobie. Stale przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną, indywidualną ofertę.
 3. UNIKATOWA OFERTA BENEFITÓW
  W pakiecie VIP wszystkie Twoje wypłaty są zlecane priorytetowo.

Do elitarnego grona Klientów VIP można dostać się tylko na zaproszenie BETFAN

Jak dołączyć do BETFAN Concierge?

 1. Krok pierwszy Załóż konto i rozpocznij grę
 2. Krok drugi Wyróżniaj się aktywnością i zaangażowaniem
 3. Krok trzeci Odbierz zaproszenie do programu Concierge

Concierge występuje często w roli osobistego asystenta, pozwalającego realizować marzenia zamożnego klienta

wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy w BetFan 2020

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Czy program VIP w Betfan posiada kod bonusowy lub rejestracyjny?

Nie. Jednak rejestrując się w Betfan kodem promocyjnym „Legalny100”, w przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że możesz grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

W jaki sposób przystąpić do programu VIP w Betfan?

Do elitarnego grona Klientów VIP można dostać się tylko na zaproszenie BETFAN

Jakie warunki muszę spełnić by dołączyć do VIPów Betfana?

Aby przystąpić do klubu VIP Concierge, należy wcześniej wyróżniać się aktywnością i zaangażowaniem w serwisie bukmacherskim BETFAN

Na czym polega konto tymczasowe w BETFAN?

BETkonto tymczasowe to konto w Betfan z ograniczoną funkcjonalnością. Ma limit w postaci maksymalnej stawki za którą możesz obstawiać oraz brak możliwości wypłat wygranych. Chcesz odblokować wszystkie funkcje? Nic prostszego! Wystarczy przejść proces weryfikacji. Wejdź w “Mój profil”, a następnie uderzaj w “DOKOŃCZ”.

Czym jest konto pełne w Betfanie?

BETkonto pełne to najlepsze konto w serwisie Betfan. Możesz wpłacać, wypłacać pieniądze, obstawiać i wiele więcej. Jeśli chcesz posiadać BETkonto pełne trzeba przejść weryfikację podczas procesu rejestracji lub w innym, dogodnym dla siebie momencie.

Dlaczego muszę podawać swoje dane osobowe w Betfanie?

Twoje dane osobowe – w tym fotokopia dowodu tożsamości, paszportu lub karty pobytu – służą do pełnej weryfikacji Twojej tożsamości i pełnoletności. 
Wiemy, że formalności to nie jest nic przyjemnego, ale…Taki mamy klimat… i prawo. 

Jest to podyktowane obowiązującą na terenie RP ustawą o grach hazardowych- Artykuł 15d ust. 3 w związku z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju Finansów z dnia 18 maja 2017 r. w sprawie sposobu oraz zakresu archiwizacji danych związanych z urządzanymi grami hazardowymi przez sieć Internet oraz Artykuł 20 ust. 5-7 w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 22 czerwca 2010 r. w sprawie zaświadczeń o uzyskanej wygranej oraz ewidencji zaświadczeń i ewidencji wypłaconych wygranych.

Ile trwa proces weryfikacji?

Jak wiadomo, czas to pieniądz – dlatego proces weryfikacji trwa zazwyczaj tylko kilkanaście minut. Maksymalnie proces może potrwać do 48h.

W jaki sposób mogę dokonać wpłaty w Betfan?

Szybkim przelewem, BLIKIEM albo Kartą płatniczą. Zobacz zakładkę Płatności lub po prostu klikaj w profilu “WPŁAĆ”.
Jeśli to Twoja pierwsza wpłata na BETkonto, doładowanie musi nastąpić przelewem z Twojego imiennego konta bankowego. Dzięki temu będziemy mogli Cię poprawnie zweryfikować i przypisać numer konta do wypłat Twoich wygranych!
BLIK oraz Karty płatnicze będą dostępne wyłącznie dla kont, które mają już przypisane konto bankowe!

Jaka jest minimalna kwota depozytu w Betfan?

Zaczynamy od złotówki. Ale za złotówkę nie ugrasz tyle co za stówkę, więc porządnie to przemyśl!

W jaki sposób mogę wypłacić swoje środki z Betfan?

Jeśli chcesz wypłacić swoje środki, wystarczy, że wejdziesz w swój profil i wybierzesz opcję „WYPŁAĆ”.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty w Betfan?

Minimalna kwota jaką możesz wypłacić wynosi 1 zł.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021