Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Typujemy 32. kolejkę Bundesligi w Betfan

Typujemy 32. kolejkę Bundesligi

Ale ten czas szybko płynie. Przed nami 32. kolejka Bundesligi, co oznacza, że do końca sezonu pozostały już tylko trzy rundy gier. Przede wszystkim wszystko wskazuje na to, że już we wtorek Bayern Monachium zapewni sobie kolejne mistrzostwo Niemiec.

KOLEJNE MISTRZOSTWO BAYERNU

Bawarczycy idą jak burza. Zgromadzili już 73 punkty i mają siedem „oczek” przewagi nad drugą Borussią Dortmund. Tylko kataklizm mógłby sprawić, że nie zostaną najlepszą drużyną w Niemczech. Tytuł prawdopodobnie zapewnią sobie we wtorek około godziny 22:30, kiedy zakończy się ich mecz z Werderem Brema. Bez problemu powinni okazać się lepsi, bo przecież zagrają z przedostatnią drużyną ligi.

Mecz Werder – Bayern odbędzie się we wtorek. Tego dnia ciekawie zapowiadają się również takie starcia, jak Borussia Moenchengladbach – Wolfsburg czy Freiburg – Hertha BSC. W pierwszym meczu piąta drużyna Bundesligi zmierzy się z szóstą, przez co możemy uznać tę potyczkę za hit kolejki. Bardziej zwycięstwa potrzebują gospodarze, którzy ciągle mają realne szanse na zajęcie miejsca w pierwszej czwórce. Z kolei Freiburg i Hertha na pewno na koniec sezonu znajdą się w środkowej części tabeli. Mimo wszystko będziemy zerkać na ten mecz, by sprawdzić, czy Krzysztof Piątek znowu wpisze się na listę strzelców. W ostatnich czterech spotkaniach trafił do siatki trzy, co jest naprawdę niezłym wynikiem.

TRWA WALKA O TOP 4

W środę z kolei będziemy oglądać chociażby Borussię Dortmund z Mainz, RB Lipsk z Fortuną Duesseldorf czy Bayer Leverkusen z FC Koeln. Faworyci, którzy zagrają na swoich stadionach, nie powinni mieć problemów ze zdobyciem kompletów punktów. Jeśli nie dojdzie do wielkich niespodzianek, Borussia powinna na koniec sezonu zająć drugie miejsce, z kolei Lipsk będzie trzeci. Czwarta lokata przypadnie albo „Aptekarzom”, albo Borussii Moenchengladbach.

Całą najbliższą kolejkę możecie typować TUTAJ. Przez dwa dni będzie się naprawdę sporo działo na niemieckich boiskach. Mimo powrotu Premier League, La Liga oraz Serie A, Bundesliga z pewnością przekonała do siebie jeszcze więcej osób.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021