Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Typuj eSport bez ryzyka w eWinner

Chociaż może się wydawać, że cały świat sportu stanął i nie ma interesujących rozgrywek, jest to błędne przekonanie! eWinner posiada bardzo bogatą ofertę na eSport! Tylko dzisiaj przed nami ciekawe pojedynki w ramach takich turniejów jak ESL Masters España, ESL UK Premiership czy też Home Sweet Home Cup.

Pamiętaj, że w eWinner są otwarci na wszelkie propozycje zakładów. Jeżeli chciałbyś obstawić dane wydarzenie, ale bukmacher ten nie posiada go w ofercie, możesz skorzystać z unikalnej opcji Custom Bet! Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie ewinner/custombet, a w ciągu kilku godzin otrzymasz odpowiedź od działu bukmacherskiego!

wejdź i sprawdź ofertę

Istnieje jeszcze jeden ważny powód dla którego warto grać na eWinner! Nie złożyłeś jeszcze swojego pierwszego depozytu, a to oznacza, że Twój pierwszy zakład będzie objęty promocją ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 PLN  (z naszym specjanym kodem LegWin i odbierz powiększony Zakład Bez Ryzyka 180 PLN w eWinner (zamiast zwykłej oferty 150 PLN)!) oraz 2 bonusy od depozytów do 500 PLN każdy.! Po prostu dokonaj pierwszej wpłaty, postaw na dowolne zdarzenie, a gdy kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot w formie bonusu!

Lubisz te emocje, kiedy obstawiasz kupon na żywo, a na rozstrzygnięcia nie musisz czekać godzinami? Jeżeli tak, to teraz możesz mieć ich jeszcze więcej, bo NIE ZAPŁACISZ PODATKU za kupony zagrane NA ŻYWO PRZEZ APLIKACJĘ EWINNER!

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021