Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Typuj bezpiecznie play-offy Ultraligi w STS

W ten weekend bukmacher STS zabezpieczy Twoje typy na żywo na Ultraligę!

Już dziś poznamy pierwszą z drużyn, która awansuje do finałów Ultraligi i zagra na EU Masters! Na pierwszy rzut idą aktualnie dwa najlepsze zespoły fazy zasadniczej, czyli AGO Rogue oraz K1CK. W poprzednich spotkaniach podzieliły się one punktami. Wiesz jak będzie dzisiaj? Świetnie! Obstaw LIVE w STS i zabezpiecz swoje typy!

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Wystarczy, że w okresie 24-25.03 obstawisz LIVE za dokładnie 21 PLN kupon SOLO z minimalnym kursem 2.00. Jeśli wygrasz, pieniądze wpłyną na Twoje konto. Natomiast jeżeli Twój kupon tym razem nie wejdzie, zwrócimy Ci 10 PLN na konto bonusowe! Pamiętaj, że zwrot otrzymasz tylko za kupony SOLO LIVE za zdarzenia z oferty na Ultraligę. Sprawdź ofertę i graj bezpiecznie!

Proste warunki, bezpieczne granie. Dobrze wiesz, możesz obstawiać.

  1. PRZYGOTUJ KUPON
    Przygotowano coś specjalnego dla esportowych ekspertów! W dniach 24.03 (01:00) – 25.03 (23:59) zagraj kupon SOLO na mecze Ultraligi (LoL) w naszej ofercie LIVE.
  2. ZAGRAJ ZA 21 PLN
    Kupon przygotowany? Świetnie! Teraz wystarczy, że obstawisz go za równe 21 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj, że na kuponie musi znaleźć się tylko jedno zdarzenie z minimalnym kursem 2.0!
  3. ODBIERZ BONUS
    Jesteś esportowym ekspertem i wygrałeś! Wygrana trafia na Twoje konto. Jeśli tym razem Ci się nie powiodło, otrzymasz 10 PLN na konto bonusowe!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu SOLO za dokładną stawkę 21 PLN z oferty live ( z minimalnym kursem 2.00) na którym znajdą się wyłącznie mecze z fazy play-off Ultraligi (LoL). Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady zawarte z konta bonusowego oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 02.04.2020 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy mogę zawrzeć dowolną ilość kuponów?

Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 24.03.2020 r. od godziny 01:00 do dnia 25.03.2020 r. do godz. 23:59.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021