Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Typuj 24. kolejki Premier League w STS z pulą 5 000 PLN

Wytypuj dokładny wynik meczu Premier League i weź udział w podziale puli 5000 PLN! Jesteś ekspertem, przed którym liga angielska nie ma tajemnic? Analizujesz wyniki i znasz najnowsze statystyki? Wystarczy, że w dniach 19.01.2020 (01:00) – 23.01.2020 (21:00) wytypujesz w STS dokładny wynik meczu 24. kolejki Premier League.

Nie zwlekaj. Zagraj przygotowany przez siebie kupon SOLO za równe 13 PLN z konta depozytowego STS. Pamiętaj: na Twoim kuponie musi znajdować się zakład na dokładny wynik 24. kolejki angielskiej Premier League

Okazałeś się ekspertem i wytypowany przez Ciebie wynik jest prawidłowy? Gratulacje! Oprócz wygranej zgarniesz jeszcze kwotę z puli 5000 PLN, która zostanie podzielona między wszystkich zwycięzców.

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN

Najczęściej zadawane pytania, dotyczące promocji na 24. kolejkę Premier League:

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu kuponu SOLO, za dokładną stawkę równą 13,00 zł, kuponu SOLO na dokładny wynik dowolnego meczu 24. kolejki Premier League z oferty przedmeczowej. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, weźmiesz udział w podziale 5 000 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Tak, każdy klient STS ma możliwość wzięcia udziału w akcji.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Nie, do Akcji zaliczane będzie wyłącznie 5 (słownie: pięć) pierwszych kuponów zawartych przez Uczestnika w trakcie trwania Akcji.

Jakie zakłady nie są brane pod uwagę?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady zawarte z konta bonusowego, zakłady STS Bezpieczny, AKO, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, zakłady rozliczone przez organizatora w części lub całości jako zwrot po kursie 1,00.

W jaki sposób zostanie obliczona moja wygrana?

5 000 PLN podzielimy równo na wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji. Nagroda trafi na konto bonusowe.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Np. otrzymując 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Kiedy moja wygrana trafi na konto?

Nagrody zostaną przyznane do 27 stycznia 2020 roku.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od dnia 19.01.2020 od godziny 01:00 do dnia 23.01.2020 do godziny 21:00.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021