Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

TYPowy ESAFAN w Betfan z bonusem 69 PLN

Od dziś legalny polski bukmacher BETFAN startuje z promocją TYPowy ESAFAN. Jest ona skierowana do wszystkich Graczy – w szczególności tych, którzy lubują się w Ekstraklasie i zakładach LIVE. W taki oto sposób bukmacher świętuje powrót naszej rodzimej ligi. Na czym dokładnie polega TYPowy ESAFAN? O tym poniżej.

Aby wziąć udział w promocji należy zagrać kupon przedmeczowy za 69 zł na kolejkę Ekstraklasy, która odbędzie się w dniach 29 – 31 maja (minimalny kurs kuponu równy 1.50). Następnie – niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu – należy zawrzeć zakład LIVE w meczu Ekstraklasy również za 69 zł (minimalny kurs kuponu równy 1.14). Jeżeli kupon LIVE nie wejdzie, BETFAN zwróci Graczowi 69 zł na konto główne bez dodatkowych warunków. Promocja trwa do końca weekendu.

Jeśli więc nie mieliście pomysłu na kupon z okazji powrotu Ekstraklasy, to BETFAN przyszedł Wam z pomocą i zaoferował atrakcyjną promocję. Reszta jest już w Waszych rękach.

  1. Wpłacasz depozyt  GRACZU, EKSTRAKLASA wraca, a bukmacher BETFAN łapie dystans do świata! Od dziś przez cały weekend, grając kupony na mecze ESA, zapewniamy bezpieczny LIVE. WOW!
  2. Bonus TYPowy ESAFAN  GRASZ kupon przedmeczowy za 69 zł. Dzięki temu będziesz mógł zagrać zakład LIVE, a siano wróci na konto główne! (minimalny kurs kuponu 1.50)
  3. Pieniądze wracają na Głowne Konto  GRASZ LIVE za 69 zł – jak wygrasz – gratulujemy! GDY kupon jednak nie wejdzie – SIANO WRACA NA KONTO GŁÓWNE! (minimalny kurs kuponu 1.14)
wejdź i sprawdź ofertę

Kod bonusowy BetFan 2020

Co mogę zyskać, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Na czym polega promocja TYPowy ESAFAN?

Aby wziąć udział w promocji należy zagrać kupon przedmeczowy za 69 zł na kolejkę Ekstraklasy, która odbędzie się w dniach 29 – 31 maja (minimalny kurs kuponu równy 1.50). Następnie – niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu – należy zawrzeć zakład LIVE w meczu Ekstraklasy również za 69 zł (minimalny kurs kuponu równy 1.14). Jeżeli kupon LIVE nie wejdzie, BETFAN zwróci Graczowi 69 zł na konto główne bez dodatkowych warunków, które możesz od razu wypłacić.

Czy promocja TYPowy ESAFAN łączy się z ofertą bez podatku?

Tak. TYPowy ESAFAN można łączyć z grą bez 14% podatku

Jaki jest kod bonusowy BetFan w 2020?

Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny Legalny100”, dzięki któremu w przypadku, gdy Twój pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021