Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Typowe błędy w zakładach

Zanim zagłębimy się w sedno tego artykułu, chcemy wyjaśnić jedną rzecz. Jeśli jesteś nowy w zakładach sportowych, od czasu do czasu coś popełnisz źle. Nie oczekuj perfekcji! Nawet jeśli zastosujesz się do wszystkich rad zawartych w naszym przewodniku bukmacherskim, nadal nieuniknione jest popełnienie co najmniej kilku błędów.

Te błędy prawie na pewno będą cię kosztować, ale ważne jest, abyś nie przejmował się tym zbytnio. Błędy są po prostu częścią krzywej uczenia się. Dopóki uczysz się na własnych błędach, możesz postrzegać każdy błąd jako coś pozytywnego. Jeśli każdy popełniony błąd jest nowy, oznacza to również, że robisz postępy.

Nie myśl jednak, że błędy ustaną, gdy tylko zdobędziesz jakieś doświadczenie. Nawet najlepsi gracze na świecie wciąż popełniają błędy. Nikt nie jest w stanie podejmować perfekcyjnych decyzji w 100% przypadków. Zakłady sportowe nie są czymś, co można naprawdę opanować, więc proces uczenia się jest ciągły.

Chociaż popełnianie błędów nie wymaga nadmiernego niepokoju ani frustracji, nadal chcesz ograniczyć liczbę pomyłek do minimum. Jak już wskazaliśmy, będą cię kosztować. I oczywiście nie chcesz stracić pieniędzy, jeśli nie musisz. Właśnie dlatego napisaliśmy ten artykuł.

Poniżej wyjaśniliśmy najczęstsze błędy popełniane przez obstawiających zakłady sportowe. Po prostu ich świadomość oznacza, że ​​masz mniejsze szanse na ich zrobienie. Jednak dla bezpieczeństwa oferujemy również przydatne porady dotyczące ich unikania. Większość tych rad dotyczy zarówno graczy rekreacyjnych, jak i poważnych.

Niewłaściwe zarządzanie pieniędzmi

Zaczynamy od tego błędu, ponieważ jest to prawdopodobnie najczęstszy błąd popełniany przez obstawiających zakłady sportowe. Może również powodować większe szkody niż wszystkie inne błędy wymienione na tej stronie łącznie. Na szczęście jest to również jeden z najłatwiejszych błędów, których można uniknąć.Wszystko, co musisz zrobić, to dowiedzieć się o zarządzaniu kapitałem.

Jednym z najcenniejszych artykułów w naszym przewodniku po zakładach sportowych jest ten dotyczący zarządzania kapitałem i planów obstawiania . Wyjaśnimy w nim, jak skuteczne zarządzanie pieniędzmi jest niezwykle ważne dla WSZYSTKICH graczy sportowych. Ci, którzy poważnie próbują zarobić na swoich zakładach, ostatecznie poniosą porażkę, chyba że będą ćwiczyć dobre zarządzanie bankrollem, a ci, którzy stawiają na zabawę, znacznie rzadziej będą się dobrze bawić. Niestety jest wielu graczy sportowych, którzy bardzo mało zastanawiają się, jak zarządzać swoimi pieniędzmi.

Artykuł, o którym właśnie wspomnieliśmy, nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o zarządzaniu kapitałem. Oto krótkie podsumowanie.

Wyjaśnienie zarządzania bankrollem

Zarządzanie bankrollem jest stosunkowo proste. Najpierw musisz ustalić budżet, ile będziesz gotów wydać na zakłady. Zalecamy odłożenie tych pieniędzy wyłącznie w celu obstawiania zakładów. Ta suma pieniędzy tworzy bankroll bukmacherski i lepiej jest oddzielić ją od innych pieniędzy i oszczędności, które masz.

Gdy masz już bankroll, następnym krokiem jest zdefiniowanie zasad określających wysokość zakładu. Zasady te tworzą twój plan tyczenia, do którego powinieneś / powinnaś się zawsze stosować. Wymaga to pewnej dyscypliny, dlatego ważne jest zachowanie samokontroli. Korzyści z właściwego zarządzania bankrollem są nieocenione, ale tylko wtedy, gdy faktycznie jesteś zaangażowany w plan obstawiania.

Główną zaletą zarządzania bankrollem jest to, że powinno ono zapobiegać utracie pieniędzy, których nie możesz stracić. Powinno to również zapobiegać ściganiu strat, co samo w sobie jest dużym błędem, lub zbyt częstym obstawianiu tylko dlatego, że wydaje się, że jesteś w zwycięskiej serii. Może nawet pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących zakładów.

Omawiamy to wszystko o wiele bardziej szczegółowo w naszym artykule poświęconym temu tematowi. Poświęć trochę czasu na przeczytanie tego artykułu, ponieważ brak skutecznego zarządzania pieniędzmi może być bardzo kosztownym błędem.

Nierealne oczekiwania

Większość ludzi, którzy stawiają na sport, przegrywa. Powtarzamy to dość często w naszym przewodniku po zakładach sportowych i jest to coś, co naprawdę jest powszechnie znane. Mimo to wiele osób zaczyna zakłady sportowe z nierealistycznymi oczekiwaniami. Uważają, że mogą łatwo zacząć zarabiać pieniądze tylko dlatego, że wiedzą trochę o sporcie, na który obstawiają.Ci ludzie się mylą. Bardzo źle.

Nigdy nie wierz, że nie da się osiągnąć długoterminowych zysków z zakładów sportowych. Tak, większość ludzi przegrywa, ale są też tacy, którzy wygrywają. Jednak nigdy nie wierz, że wygrywanie jest łatwe. To nie jest To niezwykle trudne i na pewno wymaga znacznie więcej niż ogólnej wiedzy sportowej. W rzeczywistości nawet rozległa wiedza sportowa nie wystarczy, aby odnieść prawdziwy sukces.

Nie mówimy tego, aby zniechęcić cię nawet do próbowania. Chcemy tylko, abyś miał realistyczne oczekiwania. Jeśli uważasz, że wygrana będzie łatwa, skończysz bardzo rozczarowany. Oczywiście, początkujący czasami mają szczęście , ale są raczej wyjątkiem niż regułą. Jeśli chcesz mieć prawdziwą szansę na wygraną, musisz ciężko pracować.

Pamiętaj: zakłady sportowe nie muszą polegać na wygrywaniu pieniędzy. Napisaliśmy artykuł, w którym porównujemy zakłady dla zabawy i zakłady dla zysku, w których przyglądamy się korzyściom obu. Oferujemy również porady dotyczące różnych wymaganych podejść i szczegółowo opisujemy, co trzeba, aby być konsekwentnym zwycięzcą.

Stawianie zbyt wielu zakładów

Ważnym, ale często pomijanym atrybutem, gdy zakłady sportowe mają cierpliwość, aby poczekać na odpowiednie okazje do uzyskania pieniędzy. Niestety, cierpliwość nie jest czymś, co kojarzylibyśmy bardzo ściśle przeciętnemu graczowi: zwłaszcza nie początkującym. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​większość początkujących stawia o wiele za dużo zakładów. Na przykład wiele osób stawia na różne sporty. Inne koncentrują się na jednym sporcie, ale stawiają na prawie każde wydarzenie związane z tym sportem. Żadne z tych podejść nie jest idealne.

O wiele lepszym podejściem jest selektywność. Zamiast obstawiać wiele różnych dyscyplin sportowych, spróbuj skoncentrować się na jednym lub dwóch. Zamiast obstawiać zakłady na każdą grę lub wydarzenie, spróbuj poszukać okazji, w których można dokonać właściwej oceny tego, co może się wydarzyć.Pamiętaj, że celem nie jest obstawianie jak największej liczby zakładów, ale obstawianie NAJLEPSZYCH zakładów, jakie możesz.

Ta rada jest bardziej odpowiednia dla tych, którzy stawiają głównie na zabawę, niż dla tych, którzy stawiają głównie na zysk. Jeśli naprawdę lubisz stawiać wiele zakładów i obstawiasz odpowiedzialnie, niekoniecznie okaże się to katastrofą. Po prostu nie zalecamy tego.

Zakłady na złe powody

Czy kiedykolwiek usiadłeś, aby obejrzeć mecz piłki nożnej w telewizji i zdecydowałeś się postawić zakład tylko po to, aby wszystko było bardziej ekscytujące? Lub postawiłeś zakład na tenisistę, aby wygrać turniej, ponieważ jest twoim ulubionym? A może wspierałeś drużynę piłkarską swojego kraju, aby wygrać międzynarodowy turniej, ponieważ czujesz się patriotyczny?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań (i prawdopodobnie zrobiłeś to, jeśli odpowiadasz szczerze), to jesteś winny popełnienia jednego z najczęstszych błędów bukmacherskich ze wszystkich. Jest tylko jeden dobry powód, aby postawić zakład, jeśli chcesz osiągnąć długoterminowe zyski, i wtedy właśnie odkryłeś naprawdę dobrą okazję. Zakłady bez przyczyny lub zakłady oparte na emocjach nie są wystarczającym powodem do postawienia zakładu. Tego rodzaju zachowanie na dłuższą metę prawie na pewno będzie cię kosztować.

Oczywiście powinniśmy zaznaczyć, że popełnienie tego konkretnego błędu jest absolutnie w porządku, jeśli obstawiasz wyłącznie w celach rekreacyjnych. Jeśli Twoim celem jest dobra zabawa, idź dalej i stawiaj zakłady w jakikolwiek sposób, aby zapewnić Ci jak najwięcej radości. Upewnij się jednak, że zawsze obstawiasz w ramach budżetu.

Nieporozumienie lub ignorowanie wartości

Absolutnie konieczne jest uniknięcie tego błędu przy obstawianiu zysku. Idealnie byłoby błędem, którego należy unikać, nawet obstawiając dla zabawy. W rzeczywistości zalecamy WSZYSTKIM graczom przynajmniej zrozumienie wartości.

Najbardziej udani gracze obstawiają zakłady tylko wtedy, gdy zidentyfikują wartość na rynku zakładów. Jest to zasada, której wszyscy obstawiający powinni się trzymać, ale bardzo niewielu tak. Wiele osób całkowicie ignoruje wartość przy obstawianiu zakładów. Co gorsza, wielu innych nawet nie w pełni rozumie pojęcie wartości, ponieważ dotyczy zakładów sportowych.Mimo wszystko nie da się zarabiać na dłuższą metę bez solidnego zrozumienia wartości i powiązania z zakładami sportowymi.

Wartość naprawdę jest tak ważna i nie jest to nawet szczególnie skomplikowana koncepcja do zrozumienia. Niestety wiele osób całkowicie błędnie interpretuje, na czym polega wartość. Jest to jeden z tych terminów, który często się używa w całkowicie niewłaściwym kontekście.

Na przykład niektóre osoby używają tego terminu po prostu do opisania szans. Powiedzą, że wysokie kursy oferują dobrą wartość, a niskie kursy – złą wartość. Może to potencjalnie wprowadzać w błąd. Wartość jest faktycznie miarą tego, jak szanse odnoszą się do szacowanych szans na wygraną. Mówiąc najprościej, zakład oferuje dobrą wartość, gdy szacowane szanse na wygraną są większe niż sugerują szanse. Jest w tym nawet więcej, ale to podstawowy pomysł.

REKOMENDOWANE LEKTURY

Jeśli nie znasz wartości i jej znaczenia, uwierz nam, kiedy mówimy, że powinieneś. Jest to koncepcja, którą musisz zrozumieć, jeśli chcesz realistyczną szansę na odniesienie sukcesu. Zdecydowanie zalecamy przeczytanie naszego artykułu wyjaśniającego wszystko o wartości zakładów sportowych . Mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat, i całkowicie zmieni sposób, w jaki decydujesz, które zakłady postawić.

Nie uczenie się podstawowych strategii

Większość ludzi, którzy stawiają na sport, aby zarobić, rozumie znaczenie uczenia się jakiejś strategii. Dlatego zazwyczaj poświęcają trochę czasu na naukę co najmniej kilku podstawowych strategii, aby pomóc im w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących zakładów. Ci, którzy traktują sprawy poważniej, powinni spróbować zrozumieć także bardziej zaawansowane strategie.

Niestety odkryliśmy, że większość osób, które stawiają na zabawę, popełnia błąd polegający na całkowitym przeoczeniu strategii. Rozumiemy DLACZEGO tak się dzieje, ale nadal nie zgadzamy się z tym. Nawet jeśli nie stresują się straconymi pieniędzmi, jesteśmy przekonani, że wolą wygrać.Poznanie podstawowej strategii bukmacherskiej to świetny sposób na zwiększenie szans na wygraną.

To naprawdę powinno być oczywiste. Być może większość graczy rekreacyjnych tak naprawdę nie rozumie, jak bardzo może to pomóc, a może nie wiedzą, jak prosta jest większość podstaw. Tak czy inaczej, podtrzymujemy nasz pogląd; bez względu na to, jakim jesteś graczem, nieznajomość podstawowej strategii jest błędem.

Jeśli obstawiasz dla zabawy i czytasz ten artykuł, uważamy, że można bezpiecznie założyć, że do pewnego stopnia musisz dbać o swoje ogólne wyniki zakładów. W przeciwnym razie nie poświęciłbyś czasu na nauczenie się, jak uniknąć błędów, które tutaj opisaliśmy. Jeśli jesteś gotowy zainwestować czas na przeczytanie tego artykułu, mamy nadzieję, że rozważysz przeczytanie co najmniej jeszcze jednego.

Napisaliśmy artykuł opisujący niektóre proste strategie bukmacherskie, które działają , i jest to świetne miejsce, aby zacząć uczyć się bardzo podstawowych strategii bukmacherskich. Wszystko zostało wyjaśnione w bardzo łatwy do zrozumienia sposób, a przedstawione przez nas strategie są wyjątkowo proste. Pomogą poprawić Twoje wyniki bukmacherskie, nie wymagając zbyt dużego wysiłku.

Brak porównania kursów i linii

Omówiliśmy pojęcie wartości, ponieważ dotyczy ona zakładów sportowych nieco wcześniej, i wyjaśniliśmy, jak ważne jest to. Chociaż nie zawsze łatwo jest zidentyfikować wartość, łatwo jest uzyskać najlepszą możliwą wartość dla każdego zakładu, który zdecydujemy się postawić. Wszystko, co musimy zrobić, to porównać kursy i linie dostępne u różnych bukmacherów i witryn bukmacherskich oraz upewnić się, że stawiamy nasze zakłady, w których możemy znaleźć najlepsze oferty.

Naszym zdaniem jest to łatwy sposób na uzyskanie maksymalnej wartości z naszych zakładów. Niestety, wielu graczy nie robi tego. Albo im nie przeszkadza, albo nie doceniają, jak wiele to może zmienić. Jednak dla czegoś, co zajmuje tak mało czasu, różnica, którą robi, jest więcej niż warta wysiłku. Porównywanie szans i linii nie jest zbyt czasochłonne, więc naprawdę nie ma wymówki, aby tego nie robić.

Aby zilustrować nasz punkt widzenia, oto lista szans, jakie tenisista może wygrać w nadchodzącym meczu. Są to prawdziwe kursy wzięte z pięciu różnych stron bukmacherskich.

Na pierwszy rzut oka różnice tutaj mogą nie wydawać się znaczące. Zastanów się nad tym. Zakład 100 PLN przy najlepszym kursie oferuje potencjalną wygraną w wysokości 83 PLN. Zakład 100 PLN przy najgorszym kursie oferuje potencjalną wygraną w wysokości 70 PLN. Istnieje prawie 20% różnica między tymi dwiema liczbami, co jest znaczące.

Różnice nie zawsze są świetne dla wszystkich rynków bukmacherskich, ale nawet mniejsze różnice będą miały zauważalny wpływ na to, ile możesz potencjalnie wygrać. Z biegiem czasu wszystkie te różnice mogą się sumować. Tak więc naprawdę wielkim błędem jest nie marnowanie czasu na porównywanie kursów przed postawieniem zakładów.

Korzystanie ze złych stron bukmacherskich

Bez wątpienia najłatwiejszym sposobem na obstawianie zakładów jest obecnie Internet. Jest to wygodne i łatwe, a także kilka innych korzyści. Jednak ważne jest, aby korzystać z odpowiednich stron bukmacherskich. Nie wszystkie mają ten sam standard, a niektórych należy absolutnie unikać. Niestety wielu graczy popełnia błąd, rejestrując się na pierwszej znalezionej stronie.

Większość witryn jest przynajmniej w miarę dobra, a zdecydowana większość z nich jest bezpieczna w użyciu. Dlatego rejestracja w losowej witrynie prawdopodobnie nie będzie miała katastrofalnych konsekwencji. Istnieje jednak kilka naprawdę złych witryn w Internecie, z których niektórym nie należy ufać za pomocą środków. Rejestracja w nieznanej witrynie jest ryzykowna, jeśli nie masz pojęcia, czy jest ona godna zaufania czy godna zaufania. Znajomość tych informacji powinna być minimalnym wymogiem. Najlepiej byłoby, gdybyś wziął pod uwagę tylko najlepsze dostępne strony.

Inne proste błędy zakładów

Oto kilka dodatkowych błędów, które często występują u obstawiających. Niektóre z nich nie są tak złe, jak omówione dotąd błędy, ale nadal możesz ich uniknąć, jeśli możesz.

Zapominanie o wypłacie

Niezależnie od tego, czy obstawiasz dla zabawy, czy dla zysku, ważne jest, aby wypłacić pieniądze po szczególnie dobrej wygranej lub długim szeregu wygranych. Możesz wykorzystać część z tych dochodów, aby zbudować swój bankroll, ale czasem miło jest zobaczyć owoce swojej pracy!

Nie wkładam wysiłku

Obstawianie NIE jest łatwą drogą do niezliczonych bogactw; sukces wymaga ciężkiej pracy. Jeśli nie włożysz wysiłku, nie zarobisz żadnych pieniędzy. To takie proste.

Obwinianie nieszczęścia

Czasami przegrasz z powodu pecha. Częściej przegrasz z powodu złego osądu. Nie pomyl tych dwóch. Zaakceptuj, gdy popełnisz błąd, i poszukaj sposobów na poprawę.

Zakłady po alkoholu

Czy naprawdę musimy wyjaśnić, dlaczego to zły pomysł? Wyrok w sprawie chmur alkoholowych i osąd w chmurach niezmiennie prowadzą do utraty pieniędzy podczas zakładów.

Trzymanie się przegrywającego systemu / strategii

Nie powinieneś automatycznie rezygnować z systemu lub strategii, która nie od razu generuje pozytywne wyniki. Ale nie powinieneś też zbyt długo trzymać się przegranych. To po prostu wyrzucanie dobrych pieniędzy po złych.

Zawsze obstawianie ulubionego zespołu/zawodnika

Początkujący często są tego winni. Nie spowoduje to zbyt dużych obrażeń, ponieważ faworyci często wygrywają. Jest to jednak błąd, którego należy unikać, ponieważ tworzenie kopii zapasowej ulubionego nie jest ZAWSZE słuszne.

W pogoni za dużymi wypłatami

Ten błąd jest dokładnym przeciwieństwem tego, który właśnie wymieniliśmy. Zamiast ślepo popierać faworyta przez cały czas, niektórzy gracze sportowi zamiast tego cały czas oddają długie strzały. Duże wypłaty oferowane za długie strzały są często kuszące i czasami może być właściwe ich poparcie. Konsekwentne popieranie wyborów z wysokim prawdopodobieństwem WYŁĄCZNIE w pogoni za dużą wypłatą jest zdecydowanie błędem.

PROSZĘ ZANOTOWAĆ

Mimo że w tym artykule omawialiśmy 15 typowych błędów bukmacherskich, wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia. Więc nawet jeśli zastosujesz się do naszej porady w tym liście, prawdopodobnie popełnisz jeszcze kilka innych błędów. Zawsze pamiętaj o tym, co powiedzieliśmy we wstępie do tego artykułu, i staraj się nie denerwować sobą, gdy pojawią się błędy. Zatrzymanie się na błędach powstrzyma cię, ale uczenie się na nich popchnie cię do przodu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021