Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Twój Nice Klub 3.0: Zautomatyzuj stadion w swoim mieście!

Firma Nice, sponsor tytularny rozgrywek Nice 1 Ligi, rozpoczyna konkurs dla klubów biorących udział w tegorocznych zmaganiach na futbolowym zapleczu Ekstraklasy.

Kluby, których kibice wykażą się największym zaangażowaniem, wiosną będą mogły zautomatyzować swój stadion produktami Nice wartymi łącznie blisko 30 tys. zł. Nagrodzone zostaną trzy najbardziej aktywne kluby.

Zasady konkursu są niezwykle proste, dzięki czemu wziąć udział w nim może praktycznie każdy kibic posiadający komputer z dostępem do Internetu. Zainteresowane kluby umieszczają na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych baner reklamowy z aktywnym linkiem dedykowanym każdemu klubowi (lub sam link). Zwycięzcą rywalizacji będzie klub, który zagwarantuje największą liczbę unikalnych wejść na stronę konkursową.

wyniki konkursu edycji żużlowej
wyniki konkursu edycji żużlowej

Konkurs potrwa do końca marca. Na jego zakończenie trzy najlepsze kluby Nice 1 Ligi pod względem unikalnych wejść otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca będzie mógł wybrać produkty z oferty Nice wraz o łącznej wartości 12 tys. zł brutto. Wskazane produkty zostaną zainstalowane na stadionie lub przylegającej do niego infrastrukturze przez Partnera Handlowego Nice. Drugi klub będzie mógł zautomatyzować swój stadion za 8 tys. zł, natomiast trzeci za 6 tys. zł. Te kwoty pozwalają na zakup profesjonalnych szlabanów, kilku bram garażowych czy samych napędów do różnego rodzaju bram wjazdowych wraz z akcesoriami bądź częściową instalację systemu parkingowego lub systemu kontroli dostępu do obiektu.

„Jesteśmy przekonani, że nasze produkty mogą wydatnie poprawić infrastrukturę stadionową. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, która może być wykorzystana na obiektach sportowych. Coraz więcej stadionów sportowych w Polsce korzysta z naszych innowacyjnych rozwiązań. Mówimy tutaj nie tylko o samych szlabanach, ale także o zaawansowanych systemach parkingowych NicePark Pro czy systemach kontroli dostępu Nice Access.”– mówi Wojciech Jankowski, Business Development Manager w Nice Polska.

Twój Nice Klub 3.0 Zautomatyzuj stadion w swoim mieście Realizacja nagrody będzie miała miejsce w trakcie rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Tym samym profesjonalnie zautomatyzowany zostanie jeden z obiektów pierwszoligowych. Warto podkreślić, że każdego roku stadiony w Nice 1 Lidze poprawiają swój stan techniczny. Część obiektów to już piękne areny, na których można rozgrywać nawet mecze międzynarodowe.

Każdy kibic, który weźmie udział w konkursie, ma dodatkowo szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród dla siebie. Po przejściu na stronę konkursową należy wypełnić krótki formularz, odpowiedzieć poprawnie na jedno proste pytanie kontrolne oraz wymyśleć hasło promujące rozgrywki Nice 1 Ligi. Co tydzień autorzy najciekawszych haseł, którzy jednocześnie polubią profil Nice na facebooku (https://www.facebook.com/NiceAutomatyka/), zostaną wyróżnieni oryginalnymi piłkami oraz koszulkami meczowymi z autografami piłkarzy swojej ulubionej drużyny z Nice 1 Ligi.

Nice Polska – należący do grupy Nice, obecny na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

 

Przypominamy, że od początku listopada do końca stycznia kibice T-Mobile Ekstraklasy mogli wesprzeć swój klub w internetowym głosowaniu. Pierwszy klub otrzyma voucher na kwotę 12 tys. zł, drugi 10 tys. zł, a trzeci 8 tys. zł.

Klub Wynik
Górnik Zabrze 6 971
Śląsk Wrocław 6 211
Korona Kielce 2 663
Pogoń Szczecin 1 559
Zawisza Bydgoszcz 1 506
Wisła Kraków 1 165
Piast Gliwice 1 030
PGE GKS Bełchatów 867
Podbeskidzie Bielsko Biała 782
Lech Poznań 757
Legia Warszawa 688
Ruch Chorzów 253
Jagiellonia Białystok 251
Górnik Łęczna 242
Cracovia Kraków 145
Lechia Gdańsk 134

źródło i zdjęcia: Nice Polska

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021