Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

TVBET współpracuje z polskim bukmacherem Fuksiarzem

Dostawca gier na żywo TVBET rozszerzył swoją obecność w Polsce za pośrednictwem bukmachera Fuksiarz, wprowadzając dwie popularne gry na żywo firmy, które są teraz dostępne na stronie Fuksiarz.

Fuksiarz oferuje przede wszystkim zakłady sportowe na żywo, ale teraz oferuje swoim graczom możliwość skorzystania z loteryjnych gier karcianych TVBET. Dwa aktualnie rozgrywane mecze to:

  • PokerBet : popularna gra online dla bukmacherów oparta na dobrze znanych zasadach pokera Texas Hold’em. Podczas gry jest pięć rund, w których gracze mogą stawiać zakłady: Initial Bet, Pre-flop, Flop, Turn i River.
  • 21Bet (lub Blackjack) : Jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Atrakcją tej gry jest prostota zasad. 

Wszystkie treści TVBET są nadawane na całym świecie z jednego miejsca – nowoczesnego studia TVBET zlokalizowanego w Warszawie.

Prezes TVBET, Peter Korpusenko, powiedział: „Polski rynek iGaming jest nam znany i mamy już wiele partnerstw w regionie. Cieszymy się, że możemy tu nawiązywać coraz więcej partnerstw i umacniać naszą pozycję w regionie. Wierzymy, że współpraca z Fuksiarzem pomoże nam osiągnąć nasze cele i będzie produktywna i owocna dla obu stron.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x