Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

TVBet w forBET czyli zakłady na gry karciane

W środę 17 czerwca bukmacher forBET udostępnił zakłady na gry karciane (poker, wojna i blackjack) TVBet. Dostawca usług TVBet specjalizuje się w grach na żywo, oferująca niezłą różnorodność produktów i opcji bukmacherskich. Utworzona w 2016 roku firma ma siedzibę w stolicy Cypru, Nikozji. Obecnie TVBet w forBET oferuje zakłady bukmacherskie na gry karciane, takie jak Poker-Bet i Wojna-Bet – Blackjack-Bet.

Zakłady bukmacherskie na karciane gry transmitowane są na żywo, wyłącznie w języku angielskim, z absolutnie losowo generowanymi wynikami dla każdej rundy gry. Transmisje nadawane na całym świecie 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Jak grać TVBet w forBET?

  1. Zaloguj się do swojego konta.
  2. W razie konieczności doładuj swoje konto.
  3. Wybierz wydarzenie: POKER, WOJNA, BLACKJACK

Wybierz wynik.

Kombinacje:

Wysoka karta wygrywa1000
Pojedyncza para wygrywa5.8
Dwie pary wygrywają3.1
Teret wygrywa6.8

Wprowadź stawkę do kuponu zakładowego. Kliknij “Postaw zakład”.

Kupon:

Po postawieniu zakładu, zobaczysz wiadomość z napisem “Sukces”.

  • Aby obliczyć wysokość wygranej, stawka zostanie powiększona według kursu. Wygrana doliczana jest do stanu Twojego konta po zakończeniu wydarzenia.
  • Możesz stawiać zakłady pojedyncze i akumulatorowe. Zakład akumulatorowy można postawić dodając kilka wyników do swojego kuponu.

Zakłady są przyjmowane na najbliższe nadchodzące wydarzenie automatycznie. Aby postawić zakłady na późniejsze wydarzenia, należy je wybrać w tej sekcji:

Wybierz wynik zakładu

Oszczędź sobie czasu korzystając z zakładu “za jednym kliknięciem”. Kiedy ustalisz już pożądaną stawkę, do postawienia zakładu wystarczy kliknięcie na wynik.

W dziale “Historia zakładów” możesz zobaczyć status wszystkich aktywnych i rozstrzygniętych zakładów.

W dziale “Wyniki” możesz zobaczyć wyniki wszystkich wcześniejszych wydarzeń.

Jak grać zakłady na karcianą Wojnę w forBET?

WOJNA (WAR OF ELEMENTS) – prosta i szybka gra karciana między graczem a krupierem. Gra odbywa się NA ŻYWO przez całą dobę. Zakłady w ramach losowania można obstawić przed rozdaniem karty gracza i rozdaniem karty gracza.

Wojna wykorzystuje jedną prostą talię 52 kart. Pierwszy gracz otrzymuje kartę, a następnie po krótkim czasie krupier otrzymuje kartę. Karty na stole są porównywane i określany jest zwycięzca – rezultatem może być zwycięstwo krupiera lub gracza. WOJNA jest możliwa w grze, jeśli karty gracza i rozdającego są takie same, wtedy nie ma zwycięzcy i jest to trzeci możliwy wynik gry.

Gra oferuje opcje obstawiania wyniku, koloru, dokładnej wartości następnej karty, powyżej / poniżej, karty liczbowe lub nie liczbowe.

Przed każdą aktualną kartą można postawić na nią, a także na kolejną kartę.

Jak grać zakłady na karciany Poker w forBET?

POKER – popularna gra online dla zakładów bukmacherskich o znanych zasadach pokera Texas Hold’em. Gra odbywa się w trybie NA ŻYWO bez przerwy przez całą dobę.

Podczas gry, jak zwykle w pokerze, odbywa się pięć rund (Zakład, Przed flopem, Flop, Turn i River), podczas których możliwe jest obstawianie poszczególnych pozycji i kombinacji.

W Pokerze używana jest jedna talia z 52 kartami. Celem gry jest zebranie najsilniejszej kombinacji w porównaniu do innych. Jednocześnie gracze mogą postawić na wygraną na jednej z sześciu pozycji lub na zwycięską kombinację, podejmując taką decyzję na podstawie dynamiki otwierania kart, gdy opcja zakładów jest nadal otwarta.

Przed każdą bieżącą grą można obstawiać zarówno na nią, jak i na następne rozdania. Jednocześnie zakłady na różne rozdania można łączyć zarówno w ramach Pokera, jak i w ramach innych gier TV BET oferowanych przez bukmachera, jednocześnie uzyskując wyższy wskaźnik (kurs).

Jak grać zakłady na karciany Black Jack w forBET?

Black Jack (21BET) – podobnie jak poker, ta gra (znana również jako Russian Black Jack lub „Oczko”) jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych na świecie. Wyjątkowość tej gry polega na tym, że ma dość proste zasady – wersja telewizyjna gier jest prowadzona w trybie na żywo przez całą dobę między dwoma wirtualnymi graczami, a samo studio ma oryginalny design z lat 20.

Rozdający najpierw rozdaje dwie karty graczowi 1 i dwie karty graczowi 2. Jeśli nikt nie zebrał jednocześnie złotego punktu (dwóch asów) lub jeśli któryś z graczy ma mniej niż 17 punktów, krupier dodaje kartę do obu graczy jeden po drugim w każdej możliwej rundzie, aż któryś z nich zbierze liczbę punktów najbliższych 21 lub „odpadnie”, czyli przekroczy granicę 21 punktów. Prezenter nie może dodawać kart do żadnego z graczy, jeśli mają już 17 lub więcej punktów. Maksymalny czas gry to 4 rundy rozdawania kart. Ponadto każdemu graczowi można przyznać nie więcej niż trzy karty w celu ustalenia zwycięzcy. Celem gry jest zebranie większej liczby punktów niż przeciwnik bez zebrania ponad 21 punktów. Kiedy jeden gracz zostaje „zbankrutowany” (zbiera ponad 21 punktów), inny gracz wygrywa. W grze może być remis, jeśli obaj przeciwnicy zdobędą tę samą liczbę punktów, jeśli każdy gracz zgromadził już 17 lub więcej punktów i nikt nie zostanie „zbity”.

Talia składa się z 36 kart standardowych kolorów i wartości (od sześciu do asa). Ilość kart pokazywana jest przed każdą grą.

Istnieją opcje obstawiania głównego wyniku gry, wygranej dwoma asami w pierwszej rundzie, wygranej liczbą kart, wygranej punktami, obecności lub braku przekroczenia „21” w grze.

Informacja dotycząca symulowanych gier w karty, na które forBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. (dalej jako „forBET”) przyjmuje zakłady wzajemne – bukmacherskie

1) forBET organizuje zakłady wzajemne na zaistnienie poszczególnych zdarzeń w trakcie następujących symulowanych gier w karty: Poker, Black Jack i Wojna (dalej jako „Gry w Karty”, a każda z osobna jako „Gra w Karty”). forBET nie jest organizatorem gier w karty.

2) forBET i organizator Gier w Karty są podmiotami niezależnymi. forBET nie jest w żadnym zakresie organizatorem albo współorganizatorem Gier w Karty, jak też nie ma wpływu na wynik Gry w Karty i zaistnienie poszczególnych zdarzeń podczas tej gry.

3) forBET organizuje i przyjmuje zakłady wzajemne – bukmacherskie na zaistnienie poszczególnych zdarzeń w trakcie danej Gry w Karty, zgodnie z aktualną oferta prezentowaną podczas retransmisji danej Gry w Karty na stronie internetowej forBET lub w aplikacji mobilnej forBET. Ofertę zakładów oraz kurs, po którym będzie zawarty zakład określa forBET.

4) Przebieg Gier w Karty jest emitowany na żywo na stronie internetowej organizatora Gier w Karty znajdującej się pod adresem pod adresem https://tvbet.tv/en-demo/

Retransmisja na stronie forBET odbywa się w czasie rzeczywistym bezpośrednio ze strony organizatora Gier w Karty.

5) Zasady poszczególnych Gier w Karty zostały opisane w regulaminie danej gry dostępnym na stronie organizatora Gier w Karty znajdującej się pod adresem: https://tvbet.tv/

forBET nie jest odpowiedzialny za treść regulaminów Gier w Karty, wytycznych, wskazówek i innych informacji dotyczących tych gier, nie publikowanych na stronie internetowej forBET.

6) Zakłady wzajemne, o których mowa w pkt 5, są przyjmowane i odbywają się zgodnie z aktualnie obowiązującym Regulaminem zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet organizowanych przez forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie.

7) Wynik i zaistnienie określonego zdarzenia podczas danej Gry w Karty, jest prezentowane na bieżące na stronie internetowej forBET, na której odbywa się retransmisja danej gry.

8) Wyniki Gier w Karty oraz zakładów są dostępne na stronie: https://www.iforbet.pl/

9) W przypadku wyników archiwalnych (starszych niż dostępne na stronie określone w pkt 8), wyniki są udostępnianie na żądanie Uczestnika. forBET przechowuje wyniki zgodnie z właściwymi przepisami prawa.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021