Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

TVBET uruchamia procedurę rebrandingu

TVBET – światowy dostawca gier na żywo ogłosił dziś zmianę marki swojego wizerunku wizualnego, ponieważ dostosowuje się on do złożonego świata nowoczesnych platform i kanałów komunikacji.

Oryginalny styl korporacyjny ma na celu wzmocnienie kluczowych cech pozycjonowania firmy, a także umożliwienie TVBET przeniesienia komunikacji zewnętrznej na nowy poziom. Nazwa firmy pozostanie niezmieniona.

Biorąc pod uwagę specyficzne cechy rynków zakładów i gier hazardowych, wraz z reputacją marki i nastawieniem na wyniki, projekt TVBET przenosi nowoczesność, wykonalność, jakość i niezawodność.

Poza tym nowy wizerunek ma pokazać silnego ducha marki i potencjał przywódczy. Warto zauważyć, że nowy zestaw narzędzi projektowych pozwala firmie zorientować swoją działalność zarówno na promocje B2B, jak i B2C. Teraz elementy marki są dostosowane do konkretnych zastosowań poprzez jej elastyczność i przyjazną formę.

„Nasi klienci stale rozwijają swoje podejście organizacyjne i usługi dla klientów. Wszyscy dążymy do dobrej komunikacji, dlatego naszym celem jest rozmawianie z naszymi klientami tym samym językiem i motywowanie ich. Każdy komponent powinien wyrażać nasze kluczowe cechy – nasze przywództwo, naszą wyższość nad konkurencją i korzyści płynące ze współpracy ”- powiedział Peter Korpusenko, CEO TVBET.

Dlatego nowy projekt logo i materiałów wizualnych TVBET został skrupulatnie wykonany. Został stworzony dla wszystkich narzędzi komunikacji marketingowej, w tym strony internetowej, aplikacji, mediów społecznościowych, kampanii reklamowych, wydarzeń offline i wielu innych. To jest interesujące do oglądania, bardzo łatwe do znalezienia i interakcji z TVBET.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021