Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Turyn czy Neapol? Dla kogo Puchar Włoch?

Napoli – Juventus. Finał Pucharu Włoch, który odbędzie się w środę o godzinie 21:00. Wydaje się, że to jedno z najciekawszych spotkań od czasu wznowienia sezonu po przymusowej przerwie. Nie tylko we Włoszech, ale na całym świecie.

MINIMALNYM FAWORYTEM JEST JUVENTUS

W półfinałach, które zostały dokończone w ostatni weekend, Napoli wyeliminowało Inter, a Juventus pokonał Milan. Oba dwumecze były bardzo wyrównane. „Azzurri” najpierw wygrali 1:0 w Mediolanie, po czym zremisowali 1:1 u siebie. Z kolei „Stara Dama” dwukrotnie nie potrafiła pokonać „Rossonerich”, lecz dzięki remisie na wyjeździe (1:1) awansowała do finału. U siebie nie potrafiła strzelić żadnego gola, podobnie jak ekipa Stefano Pioliego.

W poprzednich rundach Napoli wyeliminowało m.in. Lazio, a Juventus pokonał Romę. Wskazanie faworyta w tym meczu to niełatwe zadanie. Po pierwsze dlatego, że w ubiegły weekend żadna z ekip nie pokazała pełni swoich możliwości. Po drugie – nadal nie wiemy, na ile tak naprawdę teraz te ekipy stać. Ich forma jest wielką niewiadomą. O ile przed przymusową przerwą typowalibyśmy łatwe zwycięstwo „Starej Damy”, o tyle teraz spodziewamy się wyrównanego spotkania do tego stopnia, że nie wykluczamy, iż zwycięzcę Pucharu Włoch poznamy po dogrywce.

PUCHAR TRAFI W RĘCE POLAKA

Według BETFAN to Juventus ma większe szanse na zwycięstwo. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że na 44% to właśnie „Stara Dama” zdobędzie trofeum. Pewne jest to, że przynajmniej jeden z Polaków będzie triumfować. Albo Wojciech Szczęsny, albo Piotr Zieliński z Arkadiuszem Milikiem. Dla napastnika reprezentacji Polski to prawdopodobnie ostatnia okazja na zdobycie jakiegoś trofeum w Napoli, bo najpewniej latem zmieni on otoczenie.

Trzeba zaznaczyć, że Puchar Włoch, choć rozpoczął się od mocnego uderzenia, jest tylko przystawką. Danie główne, czyli wznowienie Serie A, otrzymamy już w najbliższą sobotę, 20 czerwca. Do końca tamtejszych rozgrywek zostało jeszcze dwanaście kolejek, więc z pewnością ci, którym brakowało futbolu rodem z Italii, zostaną w pełni nasyceni.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021