Legalny Bukmacher

zakłady bukmacherskie – Promocje i Kody

Totolotek zakłady bukmacherskie, legalnie działające w Polsce

Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485.

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 20-letnią tradycją i siecią przyjmowania zakładów w największych miastach.

W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA jest jedynym legalnym operatorem w Polsce z ważną koncesją Ministerstwa Finansów na zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej w zakresie zakładów bukmacherskich.

W trosce o naszych klientów, Totolotek SA jako pierwsza firma na polskim rynku zakładów bukmacherskich wprowadził kompleksową politykę zrównoważonego rozwoju, która przewiduje m.in. obowiązkowe szkolenia w zakresie polityki odpowiedzialnej gry dla pracowników odpowiedzialnych za przygotowywanie oferty, marketing oraz sprzedaż zakładów.

Pozytywną ocenę obowiązujących w spółce procedur i działań w tym zakresie potwierdziła The European Lotteries, organizacja, która zrzesza czołowe europejskie firmy loteryjne i bukmacherskie, przyznając nam, jako jedynej w Polsce firmie bukmacherskiej, „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”.

About Post Author

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2021